reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Potwierdzam. W poprzednim cyklu 14 testeo w tym 7 strumieniowych i 7 płytkowych. Goowno wszystkie.
W tym cyklu też mam ich jeszcze zapas [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] to Wam powiem czy inna partia też takie goowno bo jakoś za 10 dni bede testować
@mariaantonina96 no ja pinki bardzo lubię, strumieniowe są w rossie, ale kosztują koło dychy a na allegro można i za 3 ziko dorwać xD ale to chyba dla takich głupców jak ja, którzy kupują testy hurtowo, a nie jak normalny człowiek 1 jak im się okresspóźnia :D
@MPAnia wspomniała o testeo, ja miałam kiedyś strumieniowe i nie pokazały nigdy fałszywego wyniku, ale z kolei @Zazuu chyba miała płytkowe i bardzo jej fałszowały.
 
reklama
Wiecie, że po wprowadzeniu dzisiejszej temperatury (pomimo. pozytywnego testu owy 13dc) jedna apka przerzuciła mi owu na dzień później, (z 14 na 15dc) i pokazuje, ze jestem dopiero 8dpo? 😂
To chyba znak, że nie powinnam jutro testować 🤣😝
Ta apka coś ciula :p wg wykresu temp 23go mi bardziej pasuje
 
Cześć Dziewczyny.
Czytam Was od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć.
Jeśli chodzi o mnie to w styczniu poroniłam w 6 tygodniu. Obecnie 4 dzień pierwszego cyklu po poronieniu. Przede mną kontrola u lekarza, ale wstępne zalecenia żeby odczekać 3 miesiące. Problemy z jakimi się mierzymy to u mnie niedoczynność tarczycy (przyjmuję euthyrox 75) i nadwaga, a u partnera cukrzyca typu I (choruje już 12 lat, ginekolog był zaskoczony, że w ogóle "udało się mężowi zmajstrować"..) Poza tym ze względu na nasz wiek trochę goni nas czas.
Czekam na koniec @ i ginekologa, a po drodze jeszcze wizyta u endokrynologa..
 
Cześć!
Przykro mi, że Cię to spotkało[emoji3064]
A dlaczego wstrzymujecie się 3 msc? Jakieś konkretne wskazania?
Cześć Dziewczyny.
Czytam Was od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć.
Jeśli chodzi o mnie to w styczniu poroniłam w 6 tygodniu. Obecnie 4 dzień pierwszego cyklu po poronieniu. Przede mną kontrola u lekarza, ale wstępne zalecenia żeby odczekać 3 miesiące. Problemy z jakimi się mierzymy to u mnie niedoczynność tarczycy (przyjmuję euthyrox 75) i nadwaga, a u partnera cukrzyca typu I (choruje już 12 lat, ginekolog był zaskoczony, że w ogóle "udało się mężowi zmajstrować"..) Poza tym ze względu na nasz wiek trochę goni nas czas.
Czekam na koniec @ i ginekologa, a po drodze jeszcze wizyta u endokrynologa..
 
Cześć Dziewczyny.
Czytam Was od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć.
Jeśli chodzi o mnie to w styczniu poroniłam w 6 tygodniu. Obecnie 4 dzień pierwszego cyklu po poronieniu. Przede mną kontrola u lekarza, ale wstępne zalecenia żeby odczekać 3 miesiące. Problemy z jakimi się mierzymy to u mnie niedoczynność tarczycy (przyjmuję euthyrox 75) i nadwaga, a u partnera cukrzyca typu I (choruje już 12 lat, ginekolog był zaskoczony, że w ogóle "udało się mężowi zmajstrować"..) Poza tym ze względu na nasz wiek trochę goni nas czas.
Czekam na koniec @ i ginekologa, a po drodze jeszcze wizyta u endokrynologa..
Ile macie lat?
 
Cześć!
Przykro mi, że Cię to spotkało[emoji3064]
A dlaczego wstrzymujecie się 3 msc? Jakieś konkretne wskazania?
W zasadzie nic nie powiedział, ale to było na wizycie, gdy sprawdzał czy się wszystko wyczyściło po poronieniu czy zabieg. Na szczęście zabieg nie był konieczny i kazał przyjść po @ na badania i "po miesiącu wrócić do witamin, a po 3 do starań". Ja byłam wtedy jeszcze trochę w szoku i nawet nie zapytałam z tego wszystkiego. Zastanawiam się też nad innym lekarzem bo ten nie do końca mi pasuje, ale jest postrzegany jako specjalista od trudnych przypadków. Tylko ma chyba ze sto lat i bardzo specyficzny styl 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry