reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Widzę, ze podobnie jak u mnie było. Tylko ja jeszcze PCOS. A napisz mi proszę przy jakiej wielkości pęcherzyka robisz zastrzyk na pęknięcie ? Jak ja miałam 22mm to nie zaskoczyło , ale przy 18mm już tak.
Ja miałam podawany zastrzyk przy różnej wielkości pęcherzyków, 20mm, 22mm, 27mm, 26 mm i za każdym razem owulacja była potwierdzona na monitoringu, w tym cyklu lekarz nie zapisał mi leków, ze względu na to, że miałam kontrole po drożności, ale od stycznia chcemy iść do kliniki i zobaczymy może Nas tam pokierują na to badanie wrogości śluzu i powiedzą co dalej.
 
reklama
Oczekuję [emoji7]
Ja się jaram 😅 i boję. Coś się znowu dziwnego dzieje, bo zaczęłam po @ mierzyć temp a ta 39.9 a dziś nawet 37... Dziwne jak na początek cyklu 🤦
I jutro o 12.30 mam sprawę w sądzie i nie wiem jak to zrobię ale muszę zdążyć 🙈 od 6.30 będę siedzieć na izbie przyjęć żeby być pierwsza w kolejce.
 
Nie sądzę, że to się uda [emoji28]
Ja się jaram [emoji28] i boję. Coś się znowu dziwnego dzieje, bo zaczęłam po @ mierzyć temp a ta 39.9 a dziś nawet 37... Dziwne jak na początek cyklu [emoji1751]
I jutro o 12.30 mam sprawę w sądzie i nie wiem jak to zrobię ale muszę zdążyć [emoji85] od 6.30 będę siedzieć na izbie przyjęć żeby być pierwsza w kolejce.
 
Ja się jaram 😅 i boję. Coś się znowu dziwnego dzieje, bo zaczęłam po @ mierzyć temp a ta 39.9 a dziś nawet 37... Dziwne jak na początek cyklu 🤦
I jutro o 12.30 mam sprawę w sądzie i nie wiem jak to zrobię ale muszę zdążyć 🙈 od 6.30 będę siedzieć na izbie przyjęć żeby być pierwsza w kolejce.

Dasz radę fizycznie?


Jejku te cykle to taki rollcoster. Do owulacji wielka ekscytacja, że to na pewno ten cykl, musi się udać:D A potem wielki spadek...
 
Wydaje mi się, że inseminacja ma sens przy wrogości śluzu właśnie i w takim przypadku mowa jest o teście śluzu po stosunku.
Tylko że większość klinik już nie robi tego testu po stosunku, bo się od tego odchodzi. Sama go miałam, znaleziono całe mnóstwo nieruchomych plemników, dostałam Encorton i tak sobie biorę drugi cykl. Ale w teście z krwi nie wyszły żadne przeciwciała przeciwplemnikowe. Lekarz stwierdził, że ten Encorton to tak na wszelki wypadek, bo to nasz najlepszy strzał w tym momencie. Ale sam lekarz mnie uprzedzał, że ten test jest bardzo wrażliwy na moment w którym się go robi, interpretację robiącego itd i dlatego kliniki od tego odchodzą. On ma akurat mikroskop w gabinecie i ja za to w ogóle nie płaciłam więc co mi tam ;).
 
reklama
Do góry