reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Opowiem Eam historię, która wydarzyła się kilka dobrych lat wstecz. Moja starsza siostra z rodziną zaplanowali wakacje na mazurach i wynajeli mega wielki domek. Pojechała siostra, szwagier, ich dwójka dzieci, syn szwagra z pierwszego malzenstwa (który jest w wieku mojego), moja mama, chrześnica szwagra i moje dzieciaki (ja z nimi nie byłam, bo zmieniłam robotę i nie dostałam urlopu). Jechali gdzieś na wycieczkę wszyscy autobusem, każdy każdego pilnował, tylko w autobusie Daniel (syn szwagra) zasnął i pojechał dalej. Szwagier dzwonił na pks, że dziecko zgubił i potem musiał po niego zapierdzielać 🤣
 
reklama
Mam wyniki..prog i tsh zadowalające ale ta prolaktyna.. myślałam że będzie najwyżej 30 :( Czyli znowu pipa rośnie 😒
Screenshot_20220228-144123_Drive.jpg
 
A taka prolaktyna to po drugiej tabletce dostinexu?
Taa ale brałam ją 10go i zamuliłam z badaniem ale przypuszczam że spadła i teraz znów zaczęła rosnąć ..powtórzę badanie za tydzień i będzie mniej więcej wiadomo czy rośnie i jak bardzo
Po pierwszej dawce spadła z 84 do 50 -badałam po 10ciu dniach
 
Taa ale brałam ją 10go i zamuliłam z badaniem ale przypuszczam że spadła i teraz znów zaczęła rosnąć ..powtórzę badanie za tydzień i będzie mniej więcej wiadomo czy rośnie i jak bardzo
Po pierwszej dawce spadła z 84 do 50 -badałam po 10ciu dniach
Ciekawe co jest u Ciebie przyczyną, bo nawet progesteron masz ładny jak na wysoką prolaktynę, chyba że to akurat też skutek Dostinexu
 
Ciekawe co jest u Ciebie przyczyną, bo nawet progesteron masz ładny jak na wysoką prolaktynę, chyba że to akurat też skutek Dostinexu
Musiałabym zrobić obciążenie metoclopramidem ale to w swoim czasie..jest opcja że to mój wkurw z z piatku na sobotę i alko wtedy trochę mi namieszało w wynikach..no po samym progu wydaje mi się że widać że spadła,nie mam też takich gór i dolin na wykresie temp jak przez ostatnie cykle
 
Co do prolaktyny. Czy jest tu jakaś specjalistka od prolaktyny? Bo ja tylko wiem jaka jest górna granica. A czy jest jakaś dolna granica przy staraniach? Czy im niższa tym lepsza? 😅
 
reklama
Do góry