reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
🤬🤬🤬 no ja chyba dzisiaj naprawdę uduszę tego mojego męża jak wróci z drugiej zmiany 🤬🤬🤬
Przed moją pracą zajechaliśmy do biedy zrobić zakupy na dzisiejszy obiad. Wiedziałam, że dzisiaj nie będę miała dużo czasu, to kupilam gotowe żeberka barbecue i frytki. Przyjeżdżam do domu, żeby zacząć robić obiad, bo za godzinę dzieciaki wracają ze szkoly, zaglądam do lodówki - nie ma żeberek. Już klnę pod nosem, bo wiem gdzie je znajdę... Zamrożone na kamień... Co za koleś! 🤦‍♀️ PMS przed PMSem razy tysiąc 😡
Noo ja bym zajebała🤣 Nie dziwi mnie twój wkurw,jajko na patelnię wrzuć z frytkami dobre :)
 
reklama
Wygląda jakby spadała, ale prog jeszcze nie jest okresowy. Ja bym na wszelki wypadek skontrolowała za kilka dni
A jaki to jest okresowy, Mniejszy niż 1? Cycki dalej bolą tak samo więc chyba nie spada za szybko. Dobra doczytałam, że ma być mniejszy od 1. To jeszcze długa droga
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry