reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

16dpo

Jestem na 100% pewna, że była wtedy. Nie miałam monitoringu, ale ostatnio monitoring potwierdził owulację wtedy kiedy faktycznie miałam objawy więc umiem to poznać
Specjalistką nie jestem, musisz powtórzyć betę w pon chyba że okres przyjdzie 🤷🏽‍♀️
 
reklama
Tak jak już dziewczyny napisały, stosunek LH i FSH jest zły, Homa wskazuje na IO. Wynik AMH jest rzeczywiście niski. Idź do lekarza z wynikami i na pewno będziecie działać, bo tak to naczytasz się w internecie i tylko przestraszysz. Miałaś kiedyś monitoring owulacji?
Zanim odpisałyście już zdążyłam się zorientować, że stosunek LH do FSH jest zły, co załamało mnie jeszcze bardziej. Monitoringu nigdy nie miałam. Do jakiego lekarza iść? Ginekolog endokrynolog?
 
Zanim odpisałyście już zdążyłam się zorientować, że stosunek LH do FSH jest zły, co załamało mnie jeszcze bardziej. Monitoringu nigdy nie miałam. Do jakiego lekarza iść? Ginekolog endokrynolog?
Najlepiej dwa w jednym. I najlepiej żeby zajmował się niepłodnością. Niech w ogóle sprawdzi czy masz owulacje i Cię poprowadzi całościowo.
 
To nie jest dobrze rozwijająca się ciąża, tylko strasznie się teraz boję pozamacicznej. Napisałam już do mojej ginekolog, może odpisze dzisiaj co dalej mogę zrobić
Nie nastawiaj się negatywnie, jest taka sama szansa ze ta ciąża rozwinie się prawidłowo jak i nie.
Trzymam kciuki za dobry przyrost i za to żeby się udało, żeby była to zdrowa ciąża- wierze ze tak będzie ❤️❤️❤️
 
Nie nastawiaj się negatywnie, jest taka sama szansa ze ta ciąża rozwinie się prawidłowo jak i nie.
Trzymam kciuki za dobry przyrost i za to żeby się udało, żeby była to zdrowa ciąża- wierze ze tak będzie ❤️❤️❤️
Nie ma szans na prawidłową ciążę, ale dzięki :D teraz liczę tylko, że "okres" przyjdzie jutro, bo w pon idę wyrywać ósemkę pod solidnym znieczuleniem i nie chcę do tego krwawić jak zarzynane prosię
 
Nie ma szans na prawidłową ciążę, ale dzięki :D teraz liczę tylko, że "okres" przyjdzie jutro, bo w pon idę wyrywać ósemkę pod solidnym znieczuleniem i nie chcę do tego krwawić jak zarzynane prosię
Ale czemu tak myślisz?
Ile beta powinna wynosić żeby było Ok?
Nie orientuje się bo ostatnio miałam betę 3 i nigdy więcej, wiec nawet nie wiem ile powinno być zeby uznać ze jest prawidłowy poziom 16 dpo :(
 
Ale czemu tak myślisz?
Ile beta powinna wynosić żeby było Ok?
Nie orientuje się bo ostatnio miałam betę 3 i nigdy więcej, wiec nawet nie wiem ile powinno być zeby uznać ze jest prawidłowy poziom 16 dpo :(
W dniu miesiączki powinno być gdzieś 200-300 czyli dzisiaj powinnam mieć jakieś 500-600 i byłby to bezpieczny poziom, ale są dziewczyny które trochę mają więcej albo mniej i też jest ok. W każdym razie 20 dwa dni po terminie to na pewno nie jest prawidłowa wartość przy regularnych cyklach. Mi się wydaję, że to już jest i tak beta spadkowa, bo miałam plamienia 25-27 dzień cyklu
 
reklama
W dniu miesiączki powinno być gdzieś 200-300 czyli dzisiaj powinnam mieć jakieś 500-600 i byłby to bezpieczny poziom, ale są dziewczyny które trochę mają więcej albo mniej i też jest ok. W każdym razie 20 dwa dni po terminie to na pewno nie jest prawidłowa wartość przy regularnych cyklach. Mi się wydaję, że to już jest i tak beta spadkowa, bo miałam plamienia 25-27 dzień cyklu
Ojej :(
To widzisz nie wiedziałam i 3 dni przed miesiączka jak miałam 3 to się nastawiałam ze może coś z tego będzie.
Ściskam Cię mocno 😘
 
Do góry