reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
U mnie 12 dpo biel i temperatura ponownie w dół. Testeo to jednak goovvno, rozlał się zanim 10 minut minęło [emoji2272]
Okres dziś lub najpóźniej jutro i oby był jutro bo tak mi najbardziej pasuje [emoji23]
Testeo guwno, pinki guwno, facelle guwno, są jakieś testy które nie robią ludzi w konia? 🙄
 
Testeo guwno, pinki guwno, facelle guwno, są jakieś testy które nie robią ludzi w konia? [emoji849]

Ja miałam ostatnio jakieś bezdyskusyjne, ale nie pamietam co to było [emoji23] zamawiam sobie z apteki jakieś tanioszki, za każdym razem inne, tak dla weryfikacji [emoji23]
 
Pinki strumieniowe, przynajmniej dla mnie póki co nie zawodne. Raz w poprzednim cyklu po czasie pokazały mi miejsce na testowa, ale tak naprawdę nigdy nie budziły wątpliwości. Ale będę szukać dalej
Testeo guwno, pinki guwno, facelle guwno, są jakieś testy które nie robią ludzi w konia? [emoji849]
 
Wydaje mi się, że obie bylyśmy zadowolone z płytkowych baby boom
Ja to mam wszystkie zawsze białe, nawet maciupkiej plamki nie ma w miejscu testowej….🥵 czasami się łudzę, że może chociaż cień cienia na chwile albo beta chociaż 4 a tu zawsze biało i beta 0,1 🤬
 
Jakby nie było to trochę zazdroszczę [emoji23] w sensie lubię mieć jasność i lubię jak mnie nic w ciula nie robi i nie ryje mi banki. Mam i tak ogromny komfort, że po zobaczeniu cienia PO CZASIE nie odwala mi i się nie napalam, po prostu mnie to wkurwia. Ale rozumiem jak przykro może być komuś kto nie ma tak twardej dupy. I o ile oczywiście powinno być jasne dla każdego, że testy po czasie są niewiarygodne i to nie podlega dyskusji to i tak uważam, że tak być nie powinno i tyle
Ja to mam wszystkie zawsze białe, nawet maciupkiej plamki nie ma w miejscu testowej….[emoji3062] czasami się łudzę, że może chociaż cień cienia na chwile albo beta chociaż 4 a tu zawsze biało i beta 0,1 [emoji2959]
 
reklama
Do góry