reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ja nie mam tam konta bo raczej korzystam z synevo a ta baba co była dzisiaj była jakaś na maksa nieogarnięta. Dała mi takie gunwo, to zamazane to kod do odbioru + pesel i powinno być. No i wcześniej były a teraz mowi, ze nie ma wyników na takie dane 😐
To chyba jakaś inna diagnostyka 😱 może są w trakcie wpisywania tego drugiego wyniki i dlatego strona przestała działać? Albo spróbuj usunąć ciasteczka? Może z innej przeglądarki? 😦
 
reklama
Tutaj połowa z nas ma urojone objawy :D więc myślę, że jedyne rozsądne wyjście to tak jak mówisz czekanie, bo póki co test może wyjść fałszywie negatywny, a te "objawy" przed zagnieżdżeniem nie są za bardzo możliwe.

Co do 1) to przynajmniej u mnie duphaston utrzymywał taką nieudaną ciążę aż miesiąc. 3) ma sens, bo nieraz były historie o testach fałszywie dodatnich, a wynik laboratoryjny nie pozostawia żadnych wątpliwości.
Dzieki dziewczyny, jak narazie poczekam z tym testem, musze cwiczyc silna wole😅naprawe mi zalezy i wole uniknac rozczarowania zbyt wczesnie zrobionym testem. Faktycznie, od pierwszego cyklu po odstawieniu mialam wrazliwe i bolesne sutki, juz wtedy myslalam, ze moze akurat udalo sie za pierwszym razem a tu niestety @ i tak przychodzila. Ale takiego slinotoku i metalicznego posmaku jeszcze nie mialam nigdy😂i chyba to mnie troche zmylilo.. no nic, jak narazie pozostaje mi czekac ale nie ukrywam..licze na to, ze sie udalo. A jesli nie to za jakis czas znowu bierzemy sie do roboty😁
 
Tutaj połowa z nas ma urojone objawy :D więc myślę, że jedyne rozsądne wyjście to tak jak mówisz czekanie, bo póki co test może wyjść fałszywie negatywny, a te "objawy" przed zagnieżdżeniem nie są za bardzo możliwe.

Co do 1) to przynajmniej u mnie duphaston utrzymywał taką nieudaną ciążę aż miesiąc. 3) ma sens, bo nieraz były historie o testach fałszywie dodatnich, a wynik laboratoryjny nie pozostawia żadnych wątpliwości.
Tego utrzymywania ciąży na siłę obawiam się najbardziej. Rozumiem, że potem jakos to się samo rozwiązało?
 
Właśnie ja myślę, że dupek blokuje mi owu,, dlatego w tym mies odstawiam. Przy nim dostałam plamień przed każdą miesiączka i znacząco skrócił mi naturalne cykle
Z tymi plamieniami to wgl ciekawe. Bo pamiętam z forum właśnie, że plamienia są raczej oznaką niedoboru proga. Nie wiedziałam, że nadmiar też je wywołuje.
 
reklama
Do góry