reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Ja nie mam tam konta bo raczej korzystam z synevo a ta baba co była dzisiaj była jakaś na maksa nieogarnięta. Dała mi takie gunwo, to zamazane to kod do odbioru + pesel i powinno być. No i wcześniej były a teraz mowi, ze nie ma wyników na takie dane 😐
Mnie ostatnio pani w punkcie pobrań w diagnostyce zobaczywszy kartkę z badaniem beta hcg zapytała: co to jest za badanie?
Lekko opadły mi ręce i jej odpowiedziałam: beta hcg....
 
reklama
Z tymi plamieniami to wgl ciekawe. Bo pamiętam z forum właśnie, że plamienia są raczej oznaką niedoboru proga. Nie wiedziałam, że nadmiar też je wywołuje.
Nie mam pojęcia, czy mam nadmiar, ale wcześniej jak przychodził okres to był po prostu okres. A przy dupku mam ze 4 dni plamienia, z dnia na dzień coraz mocniejsze aż w końcu przychodzi miesiączka, która po nim też jest mega obfita przez dwa dni, potem przez 4-5 już taka normalna
 
Tego utrzymywania ciąży na siłę obawiam się najbardziej. Rozumiem, że potem jakos to się samo rozwiązało?
Potem po prostu odstawiłam, bo wiedziałam, że nic z tego nie będzie i chciałam już mieć za sobą :) ale nie sugeruj się tym tak bardzo, bo ja miałam dziwnych lekarzy, którzy nie potrafili zdiagnozować prostego przypadku. Pewnie w normalnym trybie kazaliby Ci szybko odstawić, bo nie ma sensu utrzymywać na siłę ciąży, która się nie rozwija
 
Dziewczyny, może ja jestem pie.olnieta, ale wczorajsza sytuacja trochę mnie zbiła z tropu bo nie jestem z tych które odprawiają modły nad testem, ale wczoraj ten cień kreski naprawdę widziałam. Dziś tez był, udało mi się go nawet uchwycić na zdjeciu choć mniej widoczny niż normalnie. Załączam zdj dla przestrogi, pinki do śmietnika :(
B448E53A-11ED-4802-B7B1-EF09D3DF64CB.jpeg
 
U mnie taka sytuacja dzisiaj... 10/11 dpo (wydaje mi się że owu była między 16 a 17 dc w nocy) , jutro albo w sobotę powinna przyjść @, a temperatura cały czas wysoka (nigdy nie miałam tyle czasu prawie 37 stopni), z reguły mam 36,70-36,85 i im bliżej @ tym spada, ale co z tego jak dzisiaj z rana test znowu negatywny 😪 zgłupiałam w tym cyklu serio :( jak jutro @ nie przyjdzie to pójdę na betę... Na dowód dzisiejszy test, może na upartego doszukiwalabym się tam jakiegoś cienia, ale to raczej moje życzenie 😩
 

Załączniki

  • IMG_20220217_062910.jpg
    IMG_20220217_062910.jpg
    103,1 KB · Wyświetleń: 125
  • IMG_20220217_055946.jpg
    IMG_20220217_055946.jpg
    971,5 KB · Wyświetleń: 112
Ja nie mam tam konta bo raczej korzystam z synevo a ta baba co była dzisiaj była jakaś na maksa nieogarnięta. Dała mi takie gunwo, to zamazane to kod do odbioru + pesel i powinno być. No i wcześniej były a teraz mowi, ze nie ma wyników na takie dane 😐
a to Ty robiłaś w jakimś Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej, a nie w Diagnostyce - w takim razie moje rady były do innego labu 😂🙈🙉🙊 Ja mam normalnie dostęp nawer do starych wyników, ale właśnie w Diagnostyka Laboratoria Medyczne
 
U mnie taka sytuacja dzisiaj... 10/11 dpo (wydaje mi się że owu była między 16 a 17 dc w nocy) , jutro albo w sobotę powinna przyjść @, a temperatura cały czas wysoka (nigdy nie miałam tyle czasu prawie 37 stopni), z reguły mam 36,70-36,85 i im bliżej @ tym spada, ale co z tego jak dzisiaj z rana test znowu negatywny 😪 zgłupiałam w tym cyklu serio :( jak jutro @ nie przyjdzie to pójdę na betę... Na dowód dzisiejszy test, może na upartego doszukiwalabym się tam jakiegoś cienia, ale to raczej moje życzenie 😩
u mnie temperatura utrzymuje się prawie do samej @ (spadek do normalnej temperatury mam w dniu miesiączki)
 
reklama
Do góry