reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Swoją drogą dla tych, które tak jak ja lubią się katować i wgapiać w negatywny test jeszcze kilka godzin w nadziei na zrobienie sobie tym dziecka to nie polecam testeo płytkowych. Absolutnie wszystkie po jakichś 30 minutach mają widoczną kreskę testową niezależnie od tego jak bardzo to niemożliwe [emoji23]
Czekam na dostawę strumieniowych i zobaczę czy mają ten sam minus [emoji23]
Oczywiście polecam wyrzucać testy i nie sugerować się wynikiem po czasie [emoji41]
 
Swoją drogą dla tych, które tak jak ja lubią się katować i wgapiać w negatywny test jeszcze kilka godzin w nadziei na zrobienie sobie tym dziecka to nie polecam testeo płytkowych. Absolutnie wszystkie po jakichś 30 minutach mają widoczną kreskę testową niezależnie od tego jak bardzo to niemożliwe [emoji23]
Czekam na dostawę strumieniowych i zobaczę czy mają ten sam minus [emoji23]
Oczywiście polecam wyrzucać testy i nie sugerować się wynikiem po czasie [emoji41]
Strumieniowe nie mają 🙂 test z przed ponad tygodnia,swoją drogą już ujebany ale kreski nie ma 😅
 

Załączniki

  • 20220216_112424.jpg
    20220216_112424.jpg
    494 KB · Wyświetleń: 104
Temperatura już se wzrosła, ale tak. Jutro okres bankowo
A w następnym cyklu co planujesz?
Ja jutro będę mieć 3 dzień cyklu, to już mój drugi okres w tym miesiącu, który przyszedł w 23 dniu cyklu. Na poczatku lutego skończył mi się poprzedni. A ten okres tak szybko mnie dopadł przez dupka, zaczęło się lekkim plamieniem a potem @ na całego. Zastanawiam się, czy odpuścić go w tym miesiącu, bo nigdy plamień nie miałam jak go nie brałam
 
reklama
Do góry