reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
co prawda mi nie pokazały fałszywej kreski, ale widziałam wiele przykładów, ze na innych testach grube krechy, a na pinku cień. Ale to co kto lubi - ja np pinki strumieniowe lubię, a wielu ludzi nienawidzi :D
Ja właśnie nie lubię strumieniowych, bo zawsze się boję, ze zaleję :D a tutaj dokładnie pipetką trzy kropelki i z głowy :D
 
Myślę, że nic się noe stanie. W ogóle nie jestem fanką dupka podawanegow zasadzie bez celu
No też mi się tak wydaje. Myślicie, że nic takiego się nie stanie, jak sobie ten miesiąc go odpuszczę?
A co do ovitrelle to tak, mam nadzieję, że się wstrzelę z wizytą tak, że zdążę dostać receptę i zamówić ovi. A podaje sobie sama
 
A przypomnij mi po co Ci był ten dupek?

W przyszłym cyklu już mam tonę leków i supli, nie wiem czy znajdę przestrzeń na jedzenie [emoji23]

Od 3 do 5 dc aromek plus acc. Poza tym castangus cały cykl bo znów Prolaktyna mi oszalała, zaczęłam suplementowac żelazo bo mam na pograniczu anemii więc do tego jeszcze witamina c. Oprócz tego zwiększona dawka euthyroxu, standardowo mama dha premium 2 x dziennie ,kwas foliowy x1 no i zwiększona dawka Glucophage 3x1000 [emoji23] no i acard.
Czyli nie licząc aromka i acc to chyba 11 tabletek dziennie [emoji23][emoji24]
To jeszcze dołóż sobie ze 3 tabletki wiesiołka 🤣🤣 Co Ci szkodzi 🤣🤣🤣
 
Tak się prezentują testeo płytkowe po jakichś 4 godzinach[emoji36]
Dziady szpetne.
Osikałam strumieniowy i po jakichś 15 może 20 minutach też tam widzę jakiegoś dziada szarego, ale nie aż tak jebitnego jak tu więc nie polecam [emoji23]
IMG_20220216_123055.jpeg
IMG_20220216_123020.jpeg
 
reklama
Jezu, jak to spamietać 🙈
Gin mi dała dupka, bo stwierdziła, że mam za długie cykle (35 dni) i żeby mi pęcherzyki pękały... Ostatnio jak byłam to nadal kazała mi go brać, nawet kupiłam już, ale umówiłam sobie wizytę za tydz. Do innego, polecanego gina i zobaczę co on mi powie
Ja mam Excela gdzie zapisuje sobie jakie suple kiedy i odhaczam że zjedzone 🤣🤣 polecam
 
Do góry