reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Czesc dziewczyny i nie tylko, mam do Was kilka pytań, być może któraś z Was również miała coś w podobie... Sprawa ma się tak staramy się o trzecia ciaze, pisze ze o ciaze bo mamy jedna córcie, a druga ciaze poronilam w listopadzie, przed poronieniem moje cykle były mega regularne 29dni, + tydzień przed ból piersi. W ty. Cyklu sprawa wygląda trochę inaczej... Teraz jestem w 24dc, owulacje miałam 11dc (trochę wcześniej niż zawsze) od 3dpo napuchly mi piersi i bardzo bolą, najbardziej przy chodzeniu po schodach. Żyłki jakieś tam są i to całkiem sporo, wokół sutków mam wrażenie takiej ciemnej obwodki. Do dzisiaj czasamiodczuwalam klocie jajników na przemian, czasem ból brzucha jak na @, dzisiaj np. Ból podbrzusza i to taki jak np bym zrobiła że 100 brzuszków, taki jak zakwasy nie jest to uciążliwe ale daje się odczuć. Dziś rano temp 37, natomiast szyjka zamknięta od ok 5dni, do dziś była wysoko i zamknięta i twarda a dziś mam wrażenie że jest ciutkę niżej ale dalej zamknięta i chyba miekciejsza nóż wczoraj ale też twardsza... Test robiłam ale chyba w 8 dpo i to w dodatku popołudniu i niezbyt czuły bo 20 - negatywny. Dziewczyny czy jest jakaś szansa czy zwyczajnie się ludze? A może któraś z Was miała podobne objawy? Pozdrawiam Was gorąco.

CytatOdpowiedz
Dlaczego po prostu nie zrobisz kolejnego testu? W czasie kiedy napisalas ten post zrobilabys trzy 🙈
 
reklama
☺ masz rację🤣🤣🤣 ale chyba boje sie rozczarowania to raz a dwa to dlatego ze go nie mam🤣
Rozczarowanie lub radość i tak przyjdą, choćby nie wiem co ;) nikt Ci nie da odpowiedzi czy się udało, musisz sama sprawdzić, mogło ale nie musiało 🤷🏻‍♀️ Idź rano po test, zrób i nie drecz sama siebie.
 
Czesc dziewczyny i nie tylko, mam do Was kilka pytań, być może któraś z Was również miała coś w podobie... Sprawa ma się tak staramy się o trzecia ciaze, pisze ze o ciaze bo mamy jedna córcie, a druga ciaze poronilam w listopadzie, przed poronieniem moje cykle były mega regularne 29dni, + tydzień przed ból piersi. W ty. Cyklu sprawa wygląda trochę inaczej... Teraz jestem w 24dc, owulacje miałam 11dc (trochę wcześniej niż zawsze) od 3dpo napuchly mi piersi i bardzo bolą, najbardziej przy chodzeniu po schodach. Żyłki jakieś tam są i to całkiem sporo, wokół sutków mam wrażenie takiej ciemnej obwodki. Do dzisiaj czasamiodczuwalam klocie jajników na przemian, czasem ból brzucha jak na @, dzisiaj np. Ból podbrzusza i to taki jak np bym zrobiła że 100 brzuszków, taki jak zakwasy nie jest to uciążliwe ale daje się odczuć. Dziś rano temp 37, natomiast szyjka zamknięta od ok 5dni, do dziś była wysoko i zamknięta i twarda a dziś mam wrażenie że jest ciutkę niżej ale dalej zamknięta i chyba miekciejsza nóż wczoraj ale też twardsza... Test robiłam ale chyba w 8 dpo i to w dodatku popołudniu i niezbyt czuły bo 20 - negatywny. Dziewczyny czy jest jakaś szansa czy zwyczajnie się ludze? A może któraś z Was miała podobne objawy? Pozdrawiam Was gorąco.

CytatOdpowiedz
Niestety nie da się objawów jednej kobiety porównać do objawów drugiej kobiety co pewnie wiesz, ale się nakrecilaś więc rozumiem trochę twoje pytanie . Tak jak z miesiączką jedne nie mają PMS drugie tak i to czasami z uciążliwymi objawami typu wymioty, ból piersi obfite krwawienia. Nasze organizmy są różne bez testu to nawet @Zazuu Ci nie wywróży no chyba że teściowa jednej dziewczyny z forum ale nie wiem ile bierze za poradę 🤣🤣 Byś musiała pewnie przesłać zdjęcie buzi ona by Ci powiedziała czy wyglądasz ciążowo 😅 (jeśli czytasz forum od początku to wiesz o co chodzi jeśli nie to taki żarcik 😁)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a powiedzcie, badanie poziomu progesteronu, prolaktyny itp to skierowanie na to może wystawić lekarz pierwszego kontaktu ? Czy Wy robicie to prywatnie.? Pytam z ciekawości, bo jak może normalnie lekarz POZ wystawić to czemu nie skorzystać
Z tymi rodzinnymi to różnie bywa. Podam Ci przykład miałam ogólnego, który wystawiał mi skierowanie na badanie TSH i różne inne badania naprawdę co chciałam to dawał skierowanie jeśli to było poparte oczywiście jakimiś dolegliwościami czy chorobami. Musiałam zmienić ogólnego i nagle zdziwienie bo mówię, że mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy i ostatnio się źle czuje, a on do mnie, że da skierowanie do endokrynologa mówię mu, że na wizytę czeka sie bardzo długo i czy mogę prosić o skierowanie na badania, a jak będą złe wyniki to pójdę prywatnie żeby było szybciej, a on że nie bo ma ograniczoną ilość i może komuś będzie bardziej potrzebne, że on tak nie może rozdawać skierowań na badania jak się komuś podoba 🤷‍♀️
 
Do dziewczyn które biorą acc lub miovelie nac czy jak przestałyście brać tabletki to dalej was suszy? 🤣 Mnie w trakcie brania nie suszyło, a jak skończyłam opakowanie to zaczęło 🤦‍♀️😅 i się zastanawiam czy to może być od tego 🤔
Mnie nie suszyła ani w trakcie ani po 🥸
 
Czesc dziewczyny i nie tylko, mam do Was kilka pytań, być może któraś z Was również miała coś w podobie... Sprawa ma się tak staramy się o trzecia ciaze, pisze ze o ciaze bo mamy jedna córcie, a druga ciaze poronilam w listopadzie, przed poronieniem moje cykle były mega regularne 29dni, + tydzień przed ból piersi. W ty. Cyklu sprawa wygląda trochę inaczej... Teraz jestem w 24dc, owulacje miałam 11dc (trochę wcześniej niż zawsze) od 3dpo napuchly mi piersi i bardzo bolą, najbardziej przy chodzeniu po schodach. Żyłki jakieś tam są i to całkiem sporo, wokół sutków mam wrażenie takiej ciemnej obwodki. Do dzisiaj czasamiodczuwalam klocie jajników na przemian, czasem ból brzucha jak na @, dzisiaj np. Ból podbrzusza i to taki jak np bym zrobiła że 100 brzuszków, taki jak zakwasy nie jest to uciążliwe ale daje się odczuć. Dziś rano temp 37, natomiast szyjka zamknięta od ok 5dni, do dziś była wysoko i zamknięta i twarda a dziś mam wrażenie że jest ciutkę niżej ale dalej zamknięta i chyba miekciejsza nóż wczoraj ale też twardsza... Test robiłam ale chyba w 8 dpo i to w dodatku popołudniu i niezbyt czuły bo 20 - negatywny. Dziewczyny czy jest jakaś szansa czy zwyczajnie się ludze? A może któraś z Was miała podobne objawy? Pozdrawiam Was gorąco.

CytatOdpowiedz

Chwile wyżej już było pisane. JEŚLI masz objawy ciążowe to znaczy, ze hormon ciążowy występuje w organizmie, a jeśli hormon ciążowy występuje i powoduje objawy, to test go wykryje. Nikt Ci ciąży z napuchniętych piersi nie wywrozy [emoji854] a test który robiłaś już 8dpo, i to niezbyt czuły, i to popołudniu - no nie dziwne, ze wyszedł negatywny. Przed miesiączka testy robi się rano z pierwszego moczu [emoji6]
 
reklama
Hej
26dc właśnie zrobiłam dwa testy.
Oba negatywne, mialam nadzieje ze coś pyknęło tym razem. Piersi i jajniki bolą mnie od tygodnia. Nigdy tak wcześniej nie miałam. Owulacja była , bzykanko było. Miałam dać mężowi test pozytywny na walentynki a teraz do dostanie chyba test na badanie 🤣
 
Do góry