reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Witam. Ja żadnych leków nie biorę (póki co). Biorę kompleks wit B i d3. Przez 3 ostatnie cykle piłam zioła ojca Sroki (w pierwszej połowie). W tym trzecim teraz w styczniu zaczęłam brać też cynk, bo ponoć wzmacnia płodność i udało się, chociaż była to ciąża biochemiczna. Przed pierwszą ciążą nie wspomagałam się niczym poza witaminami, ale też poroniłam w 8 tygodniu...Zastanawiam się, czy badania hormonów dadzą odpowiedź czy po prostu były to pechy. Zrobię je w następnym cyklu. A ananasa kiedyś kupowałam ze względu na to, że można nim zrobić peeling enzymatyczny, zawsze mi zostawał więc żeby się nie zmarnował to jadłam ale to nie mój smak, więc raczej taka kuracja nie jest dla mnie.. Chociaż gdybym wiedziała, że to pomoże to jestem w stanie się przełamać 🙂
 
Dziewczyny a powiedzcie, badanie poziomu progesteronu, prolaktyny itp to skierowanie na to może wystawić lekarz pierwszego kontaktu ? Czy Wy robicie to prywatnie.? Pytam z ciekawości, bo jak może normalnie lekarz POZ wystawić to czemu nie skorzystać
Ja robiłam prywatnie,napewno może ginekolog wystawić a czy rodzinny to nie wiem jak to teraz wygląda
 
Czesc dziewczyny i nie tylko, mam do Was kilka pytań, być może któraś z Was również miała coś w podobie... Sprawa ma się tak staramy się o trzecia ciaze, pisze ze o ciaze bo mamy jedna córcie, a druga ciaze poronilam w listopadzie, przed poronieniem moje cykle były mega regularne 29dni, + tydzień przed ból piersi. W ty. Cyklu sprawa wygląda trochę inaczej... Teraz jestem w 24dc, owulacje miałam 11dc (trochę wcześniej niż zawsze) od 3dpo napuchly mi piersi i bardzo bolą, najbardziej przy chodzeniu po schodach. Żyłki jakieś tam są i to całkiem sporo, wokół sutków mam wrażenie takiej ciemnej obwodki. Do dzisiaj czasamiodczuwalam klocie jajników na przemian, czasem ból brzucha jak na @, dzisiaj np. Ból podbrzusza i to taki jak np bym zrobiła że 100 brzuszków, taki jak zakwasy nie jest to uciążliwe ale daje się odczuć. Dziś rano temp 37, natomiast szyjka zamknięta od ok 5dni, do dziś była wysoko i zamknięta i twarda a dziś mam wrażenie że jest ciutkę niżej ale dalej zamknięta i chyba miekciejsza nóż wczoraj ale też twardsza... Test robiłam ale chyba w 8 dpo i to w dodatku popołudniu i niezbyt czuły bo 20 - negatywny. Dziewczyny czy jest jakaś szansa czy zwyczajnie się ludze? A może któraś z Was miała podobne objawy? Pozdrawiam Was gorąco.

CytatOdpowiedz
 
Ja kiedyś z kumpelkami upiłam się jednym mocnym piwem. Wypiłyśmy jedno we cztery 🤣 co za czasy ❤️
Kiedyś się ciepłą wódkę na działce piło i nikt nie narzekał 🤣🙈 wręcz przeciwnie 😅 Ale u mnie na odwrót kiedyś miałam łeb do picia teraz to nawet nie mam czasu na wszystkie obowiązki a co dopiero na imprezę🤦‍♀️
A tak przy okazji tematu ostatnio widziałam dość prawdziwy tekst:
"Kiedy urodzisz dziecko i znów musisz pytać mamę czy możesz iść na dyskotekę" 🤣🤣🤣
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak sądzicie to jest pozytywny test owu czy jeszcze nie ? Boli mnie prawy jajnik i poszłam zrobić test, niby wg aplikacji mam mieć owu w sobotę. Czyli w takim razie powinnam się jutro starać
 

Załączniki

  • IMG20220209223944.jpg
    IMG20220209223944.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 97
Do dziewczyn które biorą acc lub miovelie nac czy jak przestałyście brać tabletki to dalej was suszy? 🤣 Mnie w trakcie brania nie suszyło, a jak skończyłam opakowanie to zaczęło 🤦‍♀️😅 i się zastanawiam czy to może być od tego 🤔
 
reklama
Do góry