reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Aaa ☺️nie wiedziałam. Nie cierpię ananasa także narazie nie przyłącze się . Powiem Wam, że panuje tu taka dobra atmosfera, cieszę się że dołączyłam do tej grupy, każda jakoś stara się pomóc drugiej, nikt nikogo nie obraża. (przynajmniej nie zauważyłam we wcześniejszych wpisach) życzę każdej z Nas wiadomo dwóch kreseczek jak najszybciej, ale możliwość czytania co która napisze, wsparcia i pomocy jest bezcenna. 🥰
Wsparcie jest bardzo ważne w takich sprawach 👍😊 obyśmy były szczęśliwe jak najszybciej 👶
 
Jeśli myślisz ze są to objawy ciążowe to test ciążowy wyjdzie już pozytywny, jeśli ciąża faktycznie jest [emoji6]
Tak mi się wydaje ale nie wiem czy sobie po prostu tego nie wmawiam ... Albo faktycznie coś jest na rzeczy albo chcę sobie wmówić że to może być ciąża...
 
Gdzieś kiedyś czytałam wątek o tym, że jak jest się w ciąży, to testy owulacyjne wychodzą pozytywne. To niby taki efekt uboczny tych testów. Ale czy to prawda to nie wiem, sprawdź testem ciążowym 😉
Jednej wyjdzie... Innej nie... Nie ma sensu wpędzać się w dalszą niewiadoma ☺️ jedyny sensowny test to ciążowy/beta 🙂
 
reklama
A ile tego ananasa jecie? Macie jednego czy więcej?😅 Bo ja od wczoraj spożywam, mam jednego i podzieliłam go na 4 części i się zastanawiam czy to nie za mało... Bo nie mam żadnych odczuć szczypania przy takiej ilości, to może za mała dawka 🤷🏻‍♀️
Ja jem po 3 plasterki dziennie... Mamy jednego mąż mi trochę podjada 😁 więc dziś trzeci dzień i go skończyliśmy 🙂
 
Do góry