reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja jem bo dziewczyny jedzą 😂 poza tym lubię 👍 i niby ma pomóc w zagnieżdżeniu zarodka 😃
Aaa ☺️nie wiedziałam. Nie cierpię ananasa także narazie nie przyłącze się . Powiem Wam, że panuje tu taka dobra atmosfera, cieszę się że dołączyłam do tej grupy, każda jakoś stara się pomóc drugiej, nikt nikogo nie obraża. (przynajmniej nie zauważyłam we wcześniejszych wpisach) życzę każdej z Nas wiadomo dwóch kreseczek jak najszybciej, ale możliwość czytania co która napisze, wsparcia i pomocy jest bezcenna. 🥰
 
Ja piłam wiśnia mocna, było super słodkie 😂 ale leśny dzban w tym pojemniku był dobry to był hit 😂
O rany, przypomniałyście mi jak kiedyś wracałam z jakiejś mazurskiej okolicy środkiem transportu zbiorowego pt PKS. I dworzec w małej miejscowości był również sklepem wielobranżowymi. Za Panią Sprzedawczynią na samej górze stały trunki najwyższych lotów dla wygody ustawione cenami malejąco… No i stoi jakaś wódka, wino, inna wódka smakową, kolejne wino, denaturat przezroczysty, denaturat biały i właśnie „leśny dzban”. :D
 
reklama
O rany, przypomniałyście mi jak kiedyś wracałam z jakiejś mazurskiej okolicy środkiem transportu zbiorowego pt PKS. I dworzec w małej miejscowości był również sklepem wielobranżowymi. Za Panią Sprzedawczynią na samej górze stały trunki najwyższych lotów dla wygody ustawione cenami malejąco… No i stoi jakaś wódka, wino, inna wódka smakową, kolejne wino, denaturat przezroczysty, denaturat biały i właśnie „leśny dzban”. :D
No to teraz sobie wyobraź, że na Leśnego Dzbana albo Komandosa zrzucaliśmy się pod koniec podstawówki / na początku gimnazjum, bo aż tyle hajsu nie mieliśmy żeby kupować jeden na głowę 🤣🌈
 
Do góry