reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Kiedy nasz kraj wyjdzie z jaskini?! Długo trzeba przebywać we fr żeby się załapać na takie zasady? Ser, wino i bagietki lubię wiec w sumie… 🤣


Opowiadaj co to za szkolenie? :) Ja tez mam ciśnienie żeby robić coś zarobkowego tylko poza pracą i póki co biorę pod uwagę makramy albo kursy copywritingu :) za dużo wolnego czasu 🤣


Trzymajcie mnie bo upadnę 🤣🤣🤣
Ja pracowałam już kiedyś jako copywriter i było to moje ulubione zajęcie zarobkowe. Później trafiłam do zupełnie innej pracy, a jej utrata skłoniła mnie, żeby wrócić do roboty kreatywnej, zdalnej. Także aktualnie obszary moich zawodowych zainteresowań to copywriting/ content/ marketing/ redakcja/ ewentualnie social media. Teraz myślę o kursie z zakresu digital marketingu.

Jeśli chodzi o copy, ja nigdy nie byłam na żadnym kursie, zawsze lubiłam pisać i pisanie mnie samo znajdowało. Jeśli chcesz się tym zajmować dorywczo, napisz sobie kilka tekstów na potrzeby portfolio, dołącz na fb do grupy Copywriter poszukiwany, a jeśli nie chcesz od razu rejestrować działalności to załóż sobie konto na useme bo zleceniodawcy zwykle chcą jakieś faktury. Dobra opcja na start, a potem niech się rozwija :)
 
Taaa ... była taka głośna sprawa, jak rodzice leczyli dziecko takimi czarami i zmarło. Także może jednak lepiej zostać przy medycynie, a nie leczeniu się wybielaczem ;)
Powiem Ci że dziecka bym nie leczyła u żadnych zielarzy itp. tyle że ta Pani nas też nie leczyła, to było bardziej spotkanie gdzie dużo mówiliśmy i ona nam trochę doradziła i dała mi tabletki i ziółka na wspomaganie i tyle 🙂 pojechaliśmy do niej z ciekawości i dlatego że znajomym pomogła u niej wizyta ( też tylko gadali i dostali tabletki na miesiąc). Drugi raz bym do niej pojechała bo sama nie wierzę że to dzięki niej się udało 🙂
 
Ja pracowałam już kiedyś jako copywriter i było to moje ulubione zajęcie zarobkowe. Później trafiłam do zupełnie innej pracy, a jej utrata skłoniła mnie, żeby wrócić do roboty kreatywnej, zdalnej. Także aktualnie obszary moich zawodowych zainteresowań to copywriting/ content/ marketing/ redakcja/ ewentualnie social media. Teraz myślę o kursie z zakresu digital marketingu.

Jeśli chodzi o copy, ja nigdy nie byłam na żadnym kursie, zawsze lubiłam pisać i pisanie mnie samo znajdowało. Jeśli chcesz się tym zajmować dorywczo, napisz sobie kilka tekstów na potrzeby portfolio, dołącz na fb do grupy Copywriter poszukiwany, a jeśli nie chcesz od razu rejestrować działalności to załóż sobie konto na useme bo zleceniodawcy zwykle chcą jakieś faktury. Dobra opcja na start, a potem niech się rozwija :)
Czasami mam wrażenie, ze pisanie to jedyne co w życiu naprawdę dobrze mi wychodzi 😀 No bo przecież nie robienie dzieci, mimo ze całe życie czuje, ze jestem stworzona do bycia matką🤦🏻‍♀️ Dziękuje za polecajki, na pewno sprawdzę 💚💚💚
 
Co do ziółek to jeden z ginekologow pisał na Instagramie, że przyszła do niego pani która się między innymi chińskimi ziołami leczyła z niepłodności i zamiast robić jej in vitro najpierw przez pół roku musieli ratować jej wątrobę.
 
Nie brałam wcześniej żadnych innych leków... chyba nie chcą tracić mojego czasu (mam 38 lat).
Acha, nie zaznaczyłam, że leczę się we Francji, ubezpieczenie pokrywa do 6 inseminacji i 3 in vitro przed 43 r.ż.
W wielu krajach w ogóle nie stymuluje się ani letrozolem ani clo, tylko od razu zastrzyki.
 
reklama
Do góry