reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć, postanowiłam do was dołączyć 🙂 trochę o sobie to mam 32 lata, mam córkę która ma 13 miesięcy i chciałabym już drugie. Z mężem niezabezpieczony się od września 2021 i nadal nic. Co prawda nie ma presji ale w głowie już siedzi że będzie problem. W pierwszą ciążę udało mi się zajść mimo pęcherza endometralnego i podejrzenia endometriozy. Przez ponad rok brałam tabletki które miały zmniejszyć pęcherzyk i nic to nie dało, później miałam walkę o powrót owulacji i zastrzyki które po 4 miesiącach dały radę przywrócić owu. Miałam wykonywane badanie drożności i wyszlo ok . W momencie pandemii z mężem zaczęliśmy zastanawiać się nad klinika i znajomi podpowiedzieli nam że mamy jechać do "szamanki" dzięki której im się udało. Pojechaliśmy z ciekawości i udało się zaszłam w ciążę .... Nie wiem czy to dzięki niej czy to dzięki badaniu drożności. Ale obecnie staramy się bez presji i nic nie wychodzi ... Obecnie u mnie 13dc i zobaczymy co będzie 😁
 
reklama
Cześć, postanowiłam do was dołączyć 🙂 trochę o sobie to mam 32 lata, mam córkę która ma 13 miesięcy i chciałabym już drugie. Z mężem niezabezpieczony się od września 2021 i nadal nic. Co prawda nie ma presji ale w głowie już siedzi że będzie problem. W pierwszą ciążę udało mi się zajść mimo pęcherza endometralnego i podejrzenia endometriozy. Przez ponad rok brałam tabletki które miały zmniejszyć pęcherzyk i nic to nie dało, później miałam walkę o powrót owulacji i zastrzyki które po 4 miesiącach dały radę przywrócić owu. Miałam wykonywane badanie drożności i wyszlo ok . W momencie pandemii z mężem zaczęliśmy zastanawiać się nad klinika i znajomi podpowiedzieli nam że mamy jechać do "szamanki" dzięki której im się udało. Pojechaliśmy z ciekawości i udało się zaszłam w ciążę .... Nie wiem czy to dzięki niej czy to dzięki badaniu drożności. Ale obecnie staramy się bez presji i nic nie wychodzi ... Obecnie u mnie 13dc i zobaczymy co będzie 😁
Wiedziałam ze jest cos czego jeszcze nie próbowałam! SZAMAN! 🤣🤣
 
Wiedziałam ze jest cos czego jeszcze nie próbowałam! SZAMAN! 🤣🤣
Haha, nie wiem jak ja nazwać 🙂 ona była Ukrainka która patrzyła na ciebie i mówiła o Tobie co ci dolega .... I miała rację, a tylko patrzyła na ciebie. Dała nam tabelki i ziółka 😅 sami jak wyszliśmy nie byliśmy pewni co przed chwilą zaszło... A ja nie wiedziałam jak nazwać 😅 my na nią mówimy czary Mary
 
Nie brałam wcześniej żadnych innych leków... chyba nie chcą tracić mojego czasu (mam 38 lat).
Acha, nie zaznaczyłam, że leczę się we Francji, ubezpieczenie pokrywa do 6 inseminacji i 3 in vitro przed 43 r.ż.
Kiedy nasz kraj wyjdzie z jaskini?! Długo trzeba przebywać we fr żeby się załapać na takie zasady? Ser, wino i bagietki lubię wiec w sumie… 🤣

Fajne szkolenie znalazłam w terminie swojej marcowej owulacji, a ponieważ niedawno straciłam pracę myślę poważnie o przebranżowieniu.
Opowiadaj co to za szkolenie? :) Ja tez mam ciśnienie żeby robić coś zarobkowego tylko poza pracą i póki co biorę pod uwagę makramy albo kursy copywritingu :) za dużo wolnego czasu 🤣

Wiedziałam ze jest cos czego jeszcze nie próbowałam! SZAMAN! 🤣🤣
Trzymajcie mnie bo upadnę 🤣🤣🤣
 
Haha, nie wiem jak ja nazwać 🙂 ona była Ukrainka która patrzyła na ciebie i mówiła o Tobie co ci dolega .... I miała rację, a tylko patrzyła na ciebie. Dała nam tabelki i ziółka 😅 sami jak wyszliśmy nie byliśmy pewni co przed chwilą zaszło... A ja nie wiedziałam jak nazwać 😅 my na nią mówimy czary Mary
Bałabym się od niej wziąć tabletki czy ziółka wiec podziwiam za odwagę 😆😆
 
Mogłoby to być ciekawe doświadczenie 😆 ja nigdy nie korzystałam z takich metod, aczkolwiek znam laski co chodziły do wróżki 😉💫🧙
Moja mama kiedyś zadała wróżce pytanie o moje potencjalne dzieci... :dry:Wróżka odrzekła, że plemniki mojego męża są, jak on sam, zbyt "stoickie" :rofl2:. Mąż może tak, ale jego badania są akurat super... ;-) Także tak...
 
Kiedy nasz kraj wyjdzie z jaskini?! Długo trzeba przebywać we fr żeby się załapać na takie zasady? Ser, wino i bagietki lubię wiec w sumie… 🤣
Przebywać można krótko - wystarczy tutaj pracować = mieć ubezpieczenie. Albo nie pracować... lub mieć pracującego męża ;) Ja akurat mam dość specjalną sytuację i to ubezpieczenie mam tylko na kilka lat... więc korzystam póki czas :unsure:
 
reklama
Do góry