reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

ja też się zastanawiałam, czy będą mi robić problemy, że rejestruję za niego (że sobie pomyślą, że bez jego wiedzy go zapisuję 😂), ale okazało się, że to w ogóle nie problem, wręcz odczułam, że to powszechna praktyka i faceci się sami nie rejestrują 😂 Poza tym Pani mi musiała ładnie wszystko wytłumaczyć jak się przygotować (czy oddajemy na miejscu, czy w domu, jeśli w domu to do czego i jak przetransportować itp.), stary by tego nie zapamiętał wszystkiego. Nie ma bata 😂
Ja tez mojego rejestrowałam 😂 mial mieć w tamta środę ale się tak pozarlismy ze nie poszedł, wiec była jeszcze większa awantura.
Ale umówił się w końcu sam z siebie w inne miejsce i jedzie jutro, wiec nie pijemy alkoholu, bo powiedział ze nie może bo mu zafałszuje jego wspaniałe wyniki gdyż jest świecie przekonany ze ma turbo plemniki 😂 oby tak oczywiście było 🙂
A ze ja jestem świeżo po okresie to już długo żyjemy w celibacie (od ub.czwartku 😂) a musimy wytrzymać do jutra wiec nie wiem jak to dzisiaj zniosę bo już mnie roznosi 🙈🙈🙈🙈
 
reklama
Ciekawe bo ostatnio myślałam o zakupie czegoś do malowania brwi [emoji23]
Więc jak cos masz to się podziel radą
Nic ciekawego nie trafiłam tak naprawdę, to co miałam było średnie, więc kupuję cały czas coś innego. Właśnie parę dni temu kupiłam se z Bell, dziś będę testować to dam znać :D
(testować pomadę będę, a mi to słowo już się kojarzy tylko z jednym testowaniem xD)
 
Ja tez mojego rejestrowałam 😂 mial mieć w tamta środę ale się tak pozarlismy ze nie poszedł, wiec była jeszcze większa awantura.
Ale umówił się w końcu sam z siebie w inne miejsce i jedzie jutro, wiec nie pijemy alkoholu, bo powiedział ze nie może bo mu zafałszuje jego wspaniałe wyniki gdyż jest świecie przekonany ze ma turbo plemniki 😂 oby tak oczywiście było 🙂
A ze ja jestem świeżo po okresie to już długo żyjemy w celibacie (od ub.czwartku 😂) a musimy wytrzymać do jutra wiec nie wiem jak to dzisiaj zniosę bo już mnie roznosi 🙈🙈🙈🙈
to my mamy celibat wspólnie teraz, bo ja zaraz @, a po jego badanku pewnie się na siebie rzucimy, bo obydwoje wygłodniali będziemy 😂
 
Kurna, miałam mieć szczepienie dziś o 19:30, właśnie mi przyszedł SMS, że mi tak po prostu zmienili na 18:15 xD a ja nie mogę wtedy. Chyba nie będzie mi dane się zaszczepić.
 
Ja godzinę po takim smsie dostałam kolejnego, że jednak zapraszają na te pierwsza godzinę. A i ta nikt tych godzin niw sprawdza [emoji23]
Kurna, miałam mieć szczepienie dziś o 19:30, właśnie mi przyszedł SMS, że mi tak po prostu zmienili na 18:15 xD a ja nie mogę wtedy. Chyba nie będzie mi dane się zaszczepić.
 
A to 8 dni to trochę długa przerwa na badanie nasienia[emoji33]
Ja tez mojego rejestrowałam [emoji23] mial mieć w tamta środę ale się tak pozarlismy ze nie poszedł, wiec była jeszcze większa awantura.
Ale umówił się w końcu sam z siebie w inne miejsce i jedzie jutro, wiec nie pijemy alkoholu, bo powiedział ze nie może bo mu zafałszuje jego wspaniałe wyniki gdyż jest świecie przekonany ze ma turbo plemniki [emoji23] oby tak oczywiście było [emoji846]
A ze ja jestem świeżo po okresie to już długo żyjemy w celibacie (od ub.czwartku [emoji23]) a musimy wytrzymać do jutra wiec nie wiem jak to dzisiaj zniosę bo już mnie roznosi [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]
 
Wieści z frontu: nie poszedł na badania, bo, uwaga uwaga: trzeba było wcześniej zadzwonić i się zapisać. Tylko ja uznałam to za oczywistość, więc jesteśmy trzy dni bez seksu, bo o tym nie pomyślał. Jeszcze mnie to bawi, ale chyba już niedługo xD

dlatego ja starego ładnie telefonicznie zapisałam, tylko wczoraj dzwonili do niego, że zmieniają godzinę z 9 na 13 😂
Mój wstydliwy... Nie dość, że musiałam umówić to jak mu powiedziałam, że w piątek o 13 to zapytał czy z nim pójdę...🥲 Dziś mnie pyta czy te 3 dni abstynencji to są konieczne i czy 2 nie wystarczą 🤣
Kurna, miałam mieć szczepienie dziś o 19:30, właśnie mi przyszedł SMS, że mi tak po prostu zmienili na 18:15 xD a ja nie mogę wtedy. Chyba nie będzie mi dane się zaszczepić.
Ja nie patrzyłam w ogóle na godzinę. Przyszłam to zaszczepili, raz przed czasem, raz grubo po czasie ;)
 
W Gamecie w Chęcinach.
Wow, a czemu jesteś od razu Gonalem stymulowana? Lżejsze leki nie działały?
Bo jeśli w planach jest in vitro i masz możliwość refundacji leków to kurczę tylko do trzech stymulacji. A jak się je wykorzysta na IUI to potem przy in vitro cena jest 😱.
Nie brałam wcześniej żadnych innych leków... chyba nie chcą tracić mojego czasu (mam 38 lat).
Acha, nie zaznaczyłam, że leczę się we Francji, ubezpieczenie pokrywa do 6 inseminacji i 3 in vitro przed 43 r.ż.
 
Mój wstydliwy... Nie dość, że musiałam umówić to jak mu powiedziałam, że w piątek o 13 to zapytał czy z nim pójdę...🥲 Dziś mnie pyta czy te 3 dni abstynencji to są konieczne i czy 2 nie wystarczą 🤣

Ja nie patrzyłam w ogóle na godzinę. Przyszłam to zaszczepili, raz przed czasem, raz grubo po czasie ;)
kazali Wam 3 dni abstynencji? Nam mówili od 3 do 7, więc przyjęliśmy 5, żeby nie było za krótko, ani za długo. No i oczywiście zero alko. Mój też wstydliwy w tej sprawie i się stresuje, dlatego wybraliśmy, że sam odda w domu i mamy 30 min na dowiezienie. Powiedzialam mu, że mogę mu dać cyce podotykać jak mu to pomoże 😂 A potem będę dbała o jego materiał w drodze do przychodni, żeby plemniczkom było cieplutko 🤣
 
reklama
kazali Wam 3 dni abstynencji? Nam mówili od 3 do 7, więc przyjęliśmy 5, żeby nie było za krótko, ani za długo. No i oczywiście zero alko. Mój też wstydliwy w tej sprawie i się stresuje, dlatego wybraliśmy, że sam odda w domu i mamy 30 min na dowiezienie. Powiedzialam mu, że mogę mu dać cyce podotykać jak mu to pomoże 😂 A potem będę dbała o jego materiał w drodze do przychodni, żeby plemniczkom było cieplutko 🤣
Pani mi powiedziała, że przerwa od 3 do 5 dni od seksu i używek. W poniedziałek mieliśmy pożegnalny seks a dziś już pytał czy ten termin 3 dniowy to nie może być 2 :D On w ogóle uważa, że ma plemniki które wygrałyby wszelkie igrzyska także życzę mu tego... niech tylko da je zbadać i jedziemy dalej... :) Ja mojemu wytłumaczyłam, że musi dać coś od siebie, bo ja się nie krępuje comiesięcznego usg dopochwowego pomimo tego, że znam lepsze sposoby na spędzenie dnia niż wkładanie mi przez lekarza w narządy rodne rurki w prezerwatywie i chyba go to przekonało :p
 
Do góry