reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

No bez jaj Dziewczyny xD. To tylko mój się sam zapisuje xD? I się nawet o terminy pyta, żebym mu zaznaczyła w kalendarzu kiedy nie ma takiej opcji, bo są dni płodne i szkoda marnować je na abstynencję :p.
Właśnie chciałam zapytać xD mój też sam się zapisuje :D ustalamy razem, kiedy nie, bo płodne i tyle :D
 
reklama
O kurcze nie wiedziałam, że to powszechna praktyka :D a ja jakoś tak liczyłam, że sam to zrobi, bo to tak głupio. Nawet nie pytałam czy się zapisał, bo on się w takich sytuacjach obraża i pyta czy ja go mam za małe dziecko xD koniec końców zapisał się teraz sam jak już się dowiedział, że trzeba
 
Mój to sam koła wymieni, dach naprawi i takie tam, ale do lekarza się niw zapisze [emoji23]

A ja sobie właśnie uświadomiłam, że dziś jest 6 dni po zastrzyku a nie 5 i mi strasznie smutno, ze ta kreska taka mocna jeszcze [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
 
Mój to sam koła wymieni, dach naprawi i takie tam, ale do lekarza się niw zapisze [emoji23]

A ja sobie właśnie uświadomiłam, że dziś jest 6 dni po zastrzyku a nie 5 i mi strasznie smutno, ze ta kreska taka mocna jeszcze [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Uspokój się i czekaj cierpliwie :D w ogóle śniło mi się, że jechałam rowerem, telefon mi dzwoni, patrzę a tu "Zazu dzowni" xD odebrałam i pytałaś mnie o jakieś pomady do brwi xD
 
Ciekawe bo ostatnio myślałam o zakupie czegoś do malowania brwi [emoji23]
Więc jak cos masz to się podziel radą
Uspokój się i czekaj cierpliwie :D w ogóle śniło mi się, że jechałam rowerem, telefon mi dzwoni, patrzę a tu "Zazu dzowni" xD odebrałam i pytałaś mnie o jakieś pomady do brwi xD
 
Mój to sam koła wymieni, dach naprawi i takie tam, ale do lekarza się niw zapisze [emoji23]

A ja sobie właśnie uświadomiłam, że dziś jest 6 dni po zastrzyku a nie 5 i mi strasznie smutno, ze ta kreska taka mocna jeszcze [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Moja jednego dnia była jeszcze bardzo widoczna, a następnego nagle nie było już nic.
 
Hej!
Czyli niepłodność idiopatyczna? Nie macie żadnych problemów zdrowotnych? Mąż/partner też na nasienie ok?
Czym jesteś stymulowana do inseminacji?
Ja jestem właśnie w trakcie pierwszej stymulacji do IUI, dzisiaj trzecia tabletka Aromka wjechała.
Na to wygląda! Mąż ma nasienie... bardziej niż OK, przez co autentycznie obrasta w piórka! :laugh2: Gdzie byśmy nie poszli, słyszy o "spermie dobrej jakości"... calme down... ;)
Robię zastrzyki Gonal F, a potem Ovitrelle.
Gdzie się leczysz?
 
No bez jaj Dziewczyny xD. To tylko mój się sam zapisuje xD? I się nawet o terminy pyta, żebym mu zaznaczyła w kalendarzu kiedy nie ma takiej opcji, bo są dni płodne i szkoda marnować je na abstynencję :p.
Mój też sam :-D Za pierwszym razem parę dni to odkładał, ale przy kolejnych szedł już do laboratorium jak do siebie :yes:
 
reklama
Na to wygląda! Mąż ma nasienie... bardziej niż OK, przez co autentycznie obrasta w piórka! :laugh2: Gdzie byśmy nie poszli, słyszy o "spermie dobrej jakości"... calme down... ;)
Robię zastrzyki Gonal F, a potem Ovitrelle.
Gdzie się leczysz?
W Gamecie w Chęcinach.
Wow, a czemu jesteś od razu Gonalem stymulowana? Lżejsze leki nie działały?
Bo jeśli w planach jest in vitro i masz możliwość refundacji leków to kurczę tylko do trzech stymulacji. A jak się je wykorzysta na IUI to potem przy in vitro cena jest 😱.
 
Do góry