reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Czy natknęłaś się na facebooku na stronę Agnieszka Grobelna centrum wspierania płodności? Miewa darmowe webinary. Mówi dużo o akceptacji miesiączki w staraniach się o dziecko. Żeby jednak witać tę miesiączkę z radością, że nasze ciało działa jak należy, bo to miesiączka rozpoczyna cykl, w którym zachodzimy w ciążę. Pani jest dla mnie lekko irytująca, ale przebolałam to i wyciągnęłam z jej słów to, co mi się podobało i było dla mnie przydatne

Ja tam uważam że moje ciało nie działa jak należy skoro co miesiąc dostaje okres od rozpoczęcia starań.
 
Ja tam uważam że moje ciało nie działa jak należy skoro co miesiąc dostaje okres od rozpoczęcia starań.
Ta pani by Ci powiedziała, żebyś właśnie uwierzyła, że działa. To tylko taka zupełnie luźna propozycja z mojej strony była, sama dostałam chyba zmarszczek na czole od słuchania jej, ale uparcie chciałam być otwarta na coś nowego 🤷‍♀️
 
Ta pani by Ci powiedziała, żebyś właśnie uwierzyła, że działa. To tylko taka zupełnie luźna propozycja z mojej strony była, sama dostałam chyba zmarszczek na czole od słuchania jej, ale uparcie chciałam być otwarta na coś nowego [emoji2368]

No ja tak mocno wierzyłam 1,5 roku ale po postawionych diagnozach udokumentowano mi, że nie działa. Jakby działało jak Pan Bóg chciał, to bym już była matka wielu dzieci. Nie mogłabym tej pani słuchać [emoji85] wolę wziąć sprawy w swoje ręce i się leczyć z tego, co mi dolega i co da się leczyć. Cieszyć się będę jak któregoś razu okresu nie dostanę i stanie się to, o co się staramy [emoji16]
 
No ja tak mocno wierzyłam 1,5 roku ale po postawionych diagnozach udokumentowano mi, że nie działa. Jakby działało jak Pan Bóg chciał, to bym już była matka wielu dzieci. Nie mogłabym tej pani słuchać [emoji85] wolę wziąć sprawy w swoje ręce i się leczyć z tego, co mi dolega i co da się leczyć.

Moja mama jak i moja teściowa - obie urodziły w 1.5 roku po dwoje dzieci. Nawet w mniej niż 1.5 roku ;). Właśnie ostatnio tak sobie porównałam do swoich osiągnięć na tym polu :p.
 
Moja mama jak i moja teściowa - obie urodziły w 1.5 roku po dwoje dzieci. Nawet w mniej niż 1.5 roku ;). Właśnie ostatnio tak sobie porównałam do swoich osiągnięć na tym polu :p.

Moja mama w moim wieku też już 2 miała, w tym jedna wpadka [emoji23] jak była w moim wieku to ja mialam już prawie 10 lat, a mama nie była najmłodsza jak zaszła ze mną w ciążę [emoji1787]
 
Przykro mi, wiem jak ciężko to wszystko znosisz. Zacznie się nowy cykl, będą nowe szanse i nadzieje. Fajnych ludzi znam z listopada ;)
Dziękuje 😘
Załamałam się okropnie, niby wiedziałam ze tak może być ale jednak rozczarowanie i smutek są ogromne 😞
Jadę po wino i chipsy i dzisiaj mam gdzieś problemy z insuliną, muszę odreagować :(
Dobrze ze mam psychologa za 2 tyg 😞
 
Wiem co czujesz . Tule mocno🥰 tez mialam taka nadzieje w grudniu... gdyby nie mocne skurcze podbrzusza w dniu spodziewanej @ bym bety nie robiła. Ale po 2 dniach dniach wyszla 3.863. Myślę sobie oho chyba coś na rzeczy i sie rozkręci... ta rozkręciło się po dwóch dniach przyszla małpa...
Dziękuje ❤️
Listopadowe dzieciaczki tez są kochane ☺️
 
reklama
Do góry