reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

@Chemik97 przypomnij mi co bierzesz na tą prolaktynę? Ja mam zamiar dołączyć tyrozynę do suplementacji jak nie spadnie tyle ile powinna,choć spadła na pewno po tym dostinexie ale nie wiem o ile..w każdym razie cycki mnie już nie bolą i nie mam mdłości ani zawrotów głowy 🙂
 
reklama
Dziękuje 😘
Załamałam się okropnie, niby wiedziałam ze tak może być ale jednak rozczarowanie i smutek są ogromne 😞
Jadę po wino i chipsy i dzisiaj mam gdzieś problemy z insuliną, muszę odreagować :(
Dobrze ze mam psychologa za 2 tyg 😞
Ja sobie na zaś zaplanowałam w przypadku okresu taki zestaw: wino, sushi, ser pleśniowy, gruby blant, a jak się uda to jeszcze wyskoczę z mężem gdzieś na dobrego tatara. Uroki życia nieciężarnych kobiet🤷‍♀️
 
Ja sobie na zaś zaplanowałam w przypadku okresu taki zestaw: wino, sushi, ser pleśniowy, gruby blant, a jak się uda to jeszcze wyskoczę z mężem gdzieś na dobrego tatara. Uroki życia nieciężarnych kobiet🤷‍♀️
A ja się nawpieprzam pasztetu i zapiję drinami 🤣 Bo akurat nie lubię ani sera pleśniowego ani tataru..a sushi to już wg haha
 
Moja mama w moim wieku też już 2 miała, w tym jedna wpadka [emoji23] jak była w moim wieku to ja mialam już prawie 10 lat, a mama nie była najmłodsza jak zaszła ze mną w ciążę [emoji1787]
Eno, to akurat moja mama mnie urodziła mając 35 lat (i jestem dzieckiem z wpadki) a mojego brata mając 36. Także jak była w moim wieku to jeszcze nie miała mnie w planach xD. Ale za to moja teściowa będąc w moim wieku miała już troje dzieci w podstawówce i jedno w żłobku xD.
 
Kobitki testujące testami owu takie pytanie 21dc aplikacja premom pokazała obok wyniku (high) to już jest ten pozytyw czy dopiero jak peak będzie? Tak myslalam że cykl rozwali sie po bromerconie na zbicie prolaktyny... (skończyłam opakowanie)
 
@Chemik97 przypomnij mi co bierzesz na tą prolaktynę? Ja mam zamiar dołączyć tyrozynę do suplementacji jak nie spadnie tyle ile powinna,choć spadła na pewno po tym dostinexie ale nie wiem o ile..w każdym razie cycki mnie już nie bolą i nie mam mdłości ani zawrotów głowy 🙂
Póki co łykam Ovarin, on ma mio-inozytol. Nie wiem czy działa, dopiero w sobotę idę zmierzyć czy coś się zmieniło :D jak nadal nic, to dorzucę coś jeszcze, ale też mam wrażenie, że spada, bo podobnie jak Ty już mi jest troszkę lepiej :)
 
Eno, to akurat moja mama mnie urodziła mając 35 lat (i jestem dzieckiem z wpadki) a mojego brata mając 36. Także jak była w moim wieku to jeszcze nie miała mnie w planach xD. Ale za to moja teściowa będąc w moim wieku miała już troje dzieci w podstawówce i jedno w żłobku xD.
W moim wieku moja mama miała już 3 ale wciąż mnie nie było 😁 byłam totalna wpadka i moja mama urodziła mnie jak miała 40 lat a tata 42 😆😆😆
 
Kobitki testujące testami owu takie pytanie 21dc aplikacja premom pokazała obok wyniku (high) to już jest ten pozytyw czy dopiero jak peak będzie? Tak myslalam że cykl rozwali sie po bromerconie na zbicie prolaktyny... (skończyłam opakowanie)
Jeśli dodasz kolejny test I będzie słabszy to aplikacja zmieni high na peak i wtedy będziesz wiedzieć. A jak dodasz kolejny mocniejszy to będzie nadal high i zmieni się dopiero na peak jak stężenie LH spadnie
 
reklama
No jakby mi ktoś kazał się cieszyć z miesiączki podczas starań i jeszcze za nią dziękować to mam nadzieję, że w pakiecie ze srogim pier.doleniem miałby też zdolność szybkiego biegania żeby jak najszybciej zniknąć z mojego pola rażenia
Ja bym się cieszyła gdyby miesiączka przyszła przyszła już, teraz, natychmiast. Teraz najgorszy czas. Wiadomo, że nic z tego cyklu nie będzie, a tu trzeba czekać cholera wie ile na nią.
 
Do góry