reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

No tak, lepiej się kłaść do szpitala i poddać zabiegowi profilaktycznie raz na pół roku niż zrobić nieinwazyjny wymaz [emoji16] co kto lubi.
Nie o tym mówię... Po prostu można zauważyć wady, które nie są widoczne na USG. A pobieranie wycinków to jest taki dodatkowy plus
 
reklama
Tu się zgodzę. Moje polipy nie były widoczne w obrazie usg.
Moje też nie. Lekarz na USG widział tylko mięśniaka w macicy. A podczas histero okazało się, że mam polipy w ujściu jajowodu, dodatkowo wyłyżeczkowano mi całą szyjkę macicy (w sumie nie wiem po co, bo nie jest to dokładnie opisane na karcie ze szpitala)
 
Nie o tym mówię... Po prostu można zauważyć wady, które nie są widoczne na USG. A pobieranie wycinków to jest taki dodatkowy plus

A ja się odnoszę do stwierdzenia, że hiateroskopia jest lepsza w wykryciu taka szyjki macicy niż Cytologia [emoji6]
 
A ja się odnoszę do stwierdzenia, że hiateroskopia jest lepsza w wykryciu taka szyjki macicy niż Cytologia [emoji6]
Histeroskopia jest narzędziem stosowanym przy diagnostyce niepłodności. To o to głównie chodzi. Cytologia Ci w tym tak nie pomoże :)
 
Przykro mi, wiem jak ciężko to wszystko znosisz. Zacznie się nowy cykl, będą nowe szanse i nadzieje. Fajnych ludzi znam z listopada ;)
Ja jak dostaje okres, albo testy wychodzą negatywnie to też łapie krótkiego doła. Ale potem przychodzi miesiączka, czekam tylko aż się skończy i znowu pojawia się nadzieja :)
Dni szybko lecą, ani się obejrzysz a już zaczniesz kolejny cykl 😉
 
Ja jak dostaje okres, albo testy wychodzą negatywnie to też łapie krótkiego doła. Ale potem przychodzi miesiączka, czekam tylko aż się skończy i znowu pojawia się nadzieja :)
Dni szybko lecą, ani się obejrzysz a już zaczniesz kolejny cykl 😉
Czy natknęłaś się na facebooku na stronę Agnieszka Grobelna centrum wspierania płodności? Miewa darmowe webinary. Mówi dużo o akceptacji miesiączki w staraniach się o dziecko. Żeby jednak witać tę miesiączkę z radością, że nasze ciało działa jak należy, bo to miesiączka rozpoczyna cykl, w którym zachodzimy w ciążę. Pani jest dla mnie lekko irytująca, ale przebolałam to i wyciągnęłam z jej słów to, co mi się podobało i było dla mnie przydatne
 
Czy natknęłaś się na facebooku na stronę Agnieszka Grobelna centrum wspierania płodności? Miewa darmowe webinary. Mówi dużo o akceptacji miesiączki w staraniach się o dziecko. Żeby jednak witać tę miesiączkę z radością, że nasze ciało działa jak należy, bo to miesiączka rozpoczyna cykl, w którym zachodzimy w ciążę. Pani jest dla mnie lekko irytująca, ale przebolałam to i wyciągnęłam z jej słów to, co mi się podobało i było dla mnie przydatne
Nigdzie niczego takiego nie widziałam, ale dziękuję za info ! 😃
Ja na szczęście aż tak nie przeżywam każdej porażki, nie uroniłam ani jednej łzy przy negatywnym teście, raczej chwilowo jest mi smutno, a potem myślę, że przynajmniej z czystym sumieniem napije się wieczorem wina 😂
Potem przy każdym kolejnym, nowym cyklu daje sobie kolejną szansę i myślę, że może w tym miesiącu się uda :)))
 
Histeroskopia jest narzędziem stosowanym przy diagnostyce niepłodności. To o to głównie chodzi. Cytologia Ci w tym tak nie pomoże :)

Powtórzę, wiem czym jest histeroskopia i Cytologia. Odnosiłam się do tego [emoji116]
IMG_8404.jpg
 
reklama
No jakby mi ktoś kazał się cieszyć z miesiączki podczas starań i jeszcze za nią dziękować to mam nadzieję, że w pakiecie ze srogim pier.doleniem miałby też zdolność szybkiego biegania żeby jak najszybciej zniknąć z mojego pola rażenia
Czy natknęłaś się na facebooku na stronę Agnieszka Grobelna centrum wspierania płodności? Miewa darmowe webinary. Mówi dużo o akceptacji miesiączki w staraniach się o dziecko. Żeby jednak witać tę miesiączkę z radością, że nasze ciało działa jak należy, bo to miesiączka rozpoczyna cykl, w którym zachodzimy w ciążę. Pani jest dla mnie lekko irytująca, ale przebolałam to i wyciągnęłam z jej słów to, co mi się podobało i było dla mnie przydatne
 
Do góry