reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Tak czytam ile to zamieszania to utwierdzam się w przekonaniu ze wesela na bank nie chce 😁 jeżeli już Niemąż postanowi zostać Mężem to marzy mi się taki slub na plaży tylko z rodziną i obiad/kolacja albo jakieś garden party i tyle. Nie widzę siebie organizującej polskie wesele 🤣
Ja tez wolałabym takie małe i tylko dla najbliższych, albo najlepiej sam cywilny, obiad i nara ale narzeczony całe życie marzy o imprezie na 120 osób i ze wszystkimi fanfarami 🤷🏻‍♀️ biorąc ślub będziemy mieli staż prawie 13 lat związku i w końcu doszłam do wniosku, ze skoro to jego marzenie to nie mogę mu tego odebrać wiec będzie weselicho :) ja jestem z tych, którzy sami sobie wiatrem, sterem i okrętem wiec nie pozwalam rodzicom finansować tej, jakby nie patrzeć, zachcianki. Powtarzam, ze jak chcą dać kasę to niech włożą do koperty a za wesele sobie sama zapłacę :)
O matko :O Mi wystarczy że ja czuję ten brzuch jak cokolwiek zjem i gdy mam skok proga, strasznie tego nie lubię, a komentowanie ludzi by mnie je szczę bardziej wkurzyło.

Chryste :O :O To ja no prawie 4lata temu płaciłam prawie połowę tego z poprawinami :O 200zł, jedzenie świetne, jedynie z zewnątrz może mało zachęcające, ale ogród był, grill na poprawiny dało się zrobić, dużo osób mówiło że chyba najlepsze wesele na jakim byli :D To po co przepłacać ;)
Zgadzam się z Tobą, ale ceny teraz takie są. Wódka w grudniu była średnio 8-10 zł tańsza na butelce! Jak się za to brałam pod koniec września 2021 to liczyłam około 50-60 tysięcy, a teraz szczerze mówiąc to MAM NADZIEJĘ zmieścić się w 80k 😅🤣 a dodam, ze nie będziemy mieć żadnych atrakcji typu fotobudka, bary z drinkami, nic - po prostu wesele, zespół i dwóch fotografów.
 
reklama
zabawną zmianę w panelu wyników diagnostyki odkryłam. piszą teraz jaki jest czas realizacji badań. i wszystkie badania 1 dzień roboczy, natomiast "Usługa powiadomienia SMS o wynikach badań (czas realizacji 1 - 10 dni)" XD rozbawiło mnie to. faktycznie nie dostawałam ostatnio powiadomień o wrzuconych wynikach, ale może jeszcze dostanę, nie minęło 10 dni XD hahaha.
Ja do diagnostyki troche straciłam zaufanie po cytologii, w której miałam wynik dobry ale ... Anulowany i wpisany że jest wszystko ok XD
 
Tak czytam ile to zamieszania to utwierdzam się w przekonaniu ze wesela na bank nie chce 😁 jeżeli już Niemąż postanowi zostać Mężem to marzy mi się taki slub na plaży tylko z rodziną i obiad/kolacja albo jakieś garden party i tyle. Nie widzę siebie organizującej polskie wesele 🤣
my mieliśmy malutki ślub z kolacją w klimatycznej knajpce dla najbliższej rodzinie :D bardzo polecam. ale wiadomo, dla każdego coś innego jest super <3
 
Każdy lubi co innego 😝 Nasze wesele było budżetowe, ale tylko ja i stary wiedzieliśmy, że jest budżetowe, a wszyscy myśleli, że zapłaciliśmy kupę kasy 🤣 Salę z noclegami znaleźliśmy pod Karpaczem, bo u Nas w roku 2019 ceny za talerzyk (samo wesele) to był koszt 190zł (szwagier właśnie za tyle robił). Okazało się, że w górach taniej (bo 165zł talerzyk), więc wybraliśmy tam (a wszyscy goście i tak przyjezdni więc im bez różnicy gdzie dojadą 😂). Ostatecznie przez covid mieliśmy dużo mniej gości. Szwagier za 98 gości samo wesele, poprawiny (bez noclegów i innych gadżetów) i standardowe rzeczy takie jak fotograf, kamerzysta itd. zapłacili ostatecznie tyle samo, co my rok później na 70 gości z noclegami dla nich (między weselem, a poprawinami), śniadaniem w dniu wesela dla tych co przyjechali wcześniej, drink barem i płonącym udźcem 😝 Więc wszystko zależy od tego jaki kto ma dryg do organizacji 🤣
 
reklama
A mój mąż tak naprawdę nie jest moim mężem 🙈 tyle lat razem więc już nie tłumacze. My nie chcemy brać ślubu w PL dopóki nasi przyjaciele nie będą mogli mieć takich samych praw i wziąć ślubu w związku jednopłciowym
obawiam się, że to potrwa jeszcze baaaaardzo długo (niestety) zanim to będzie możliwe 😔
 
Do góry