reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Cześć dziewczyny :) dzisiaj jestem 7dpo i zrobiłam badanie na poziom progesteronu. Mój wynik to 11,70 ng/ml przy normie 4,11-14,5 ng/ml, więc chyba nie jest źle co?
 
Nie do końca jest to kwestia organizacji. Od 2019 roku inflacja poszybowała w górę i chyba każdy odczuwa, ze wszystko poszło w górę co oznacza tyle, ze każdy usługodawca podniósł ceny swoich usług średnio o 30%. Owszem, może można zrobić wesele bez fotografa, może można kupić tanią wódkę i sukienkę z drugiej ręki, ale szczerze mówiąc to te oszczędności wcale nie będą ogromne. Za całą resztę i tak trzeba zapłacić, jak już wspomniałam u nas sale bardzo podniosły ceny (co mnie nie dziwi) napoje typu cola podrożały o ponad 100% a nie postawię na stole weselnym coli z biedronki ;) akcyza na alkohol wzrosła bardzo. Względnie przyzwoity dj bierze za samo wesele 4-5 tys plus 1,5tys poprawiny :) rzeczywistość od 2019 roku zmieniła się bardzo, naprawdę nie ma co porównywać 🤷🏻‍♀️
ale ja porównuję w moim poście cenę wesela organizowanego przez szwagra w roku 2019, a cenę naszego z 2020 - chodzi mi o to, że można zrobić coś taniej, tylko trzeba poświęcić na to więcej czasu, a jak ktoś nie ma drygu do organizacji to będzie płacił dużą kasę za to samo, bo nie chce mu się szukać. Nie porównuję cen dzisiejszych 😉
 
Dziewuszki, moja beta w 12 dpo to 144,80.

Nie mogę w to uwierzyć, nigdy nie udało mi się dojść do takiego wyniku w poprzednich ciążach 🥺 nawet wiele dni po spodziewanym okresie. Żeby tylko się okazało, że zdołała przejść ta ciąża przez jajowód jakimś cudem i była dobrze ulokowana 🙏

Dziękuję Wam za wsparcie i kciuki! Nie przestawajcie ich trzymać, pliiis.
 
Dziewuszki, moja beta w 12 dpo to 144,80.

Nie mogę w to uwierzyć, nigdy nie udało mi się dojść do takiego wyniku w poprzednich ciążach 🥺 nawet wiele dni po spodziewanym okresie. Żeby tylko się okazało, że zdołała przejść ta ciąża przez jajowód jakimś cudem i była dobrze ulokowana 🙏

Dziękuję Wam za wsparcie i kciuki! Nie przestawajcie ich trzymać, pliiis.
trzymam kciuki najmocniej jak się da✊✊, piękna beta!💚
 
reklama
Do góry