reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Dziewczyny, miałyście po stymulacji jakieś różowe plamienia? Bo drugi dzień z rzędu rano mam śluz zabarwiony na lekko różowy kolor. W dzień potem już nie. Dzisiaj 10 dzień cyklu, do wczoraj brałam Clo.

Jutro idę do gina na kolejny monitoring to zapytam ale pytam Was, bo może to "normalne".
Ja nie miałam
W jakich jednostkach macie wyniki prolaktyny? U mnie ostatni wynik był taki 🤨
Ja w podobnych jednostkach, ale trochę innych, jednak przelicznik jest 1:1
W ng/l masz około 45. Podobnie do mnie :) według mojej rodzinnej taki poziom jest niewarty brania leków :D
Ja mam tylko lekko ponad normę i dostałam leki, ale mam bardzo duży wzrost po obciążeniu no i ciąży brak bez innej uchwytnej przyczyny...
 
U mnie owulacji nie było po raz pierwszy na tyle monitoringów... Zrobiła się torbiel...
kurcze od czego ??ja byłam u ginekologa pod koniec roku to nic nie pokazało żeby była torbiel… w środę jadę do ginekologa to zobaczę co mi inny powiem. To wogole nie było owulacji ??moze jeszcze będzie ??
 
U mnie owulacji nie było po raz pierwszy na tyle monitoringów... Zrobiła się torbiel...

Czujesz jakoś tę torbiel? Mi się kiedyś zrobiła i bolała mocno do samej miesiączki.

Ja w podobnych jednostkach, ale trochę innych, jednak przelicznik jest 1:1

Ja mam tylko lekko ponad normę i dostałam leki, ale mam bardzo duży wzrost po obciążeniu no i ciąży brak bez innej uchwytnej przyczyny...
Z tego co poczytałam, to przelicznik jest około 1:20, przynajmniej jeśli chodzi o ng na mlU w przypadku prolaktyny.
Ja coś tak czuję, że rodzinni się za bardzo nie znają na tym temacie więc też biorę leki ziołowe. Co nie zmienia faktu, że też chcę te badanie po obciążeniu jak nic się nie ruszy do tego czasu. Straszne są te równowagi hormonalne, tak łatwe do zburzenia :(
 
Mam problem z testem owulacyjnym horien medical. 6dc, zaczęłam sobie na spokojnie plan miesięcznego sikania na paski i dziś o 10 rano miałam tak jakby drugą kreskę, nie tak wyraźną jak pierwszą ale coś się już rysowało. Zdziwiło mnie to tak na samym początku cyklu, ledwo co mi się okres skończył, a moje ostatnie cykle były długie. Teraz nasikałam na drugi pasek i już tylko jedna krecha a obok biało. Pomyłka testu? Monitoring planowałam zrobić koło 14 dc

LH wydziela się skokowo cały czas. Może tak być [emoji6]
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Staram się z narzeczonym o dziecko.
Dziś mam 9 dpo test mi coś pokazał.
Myślicie, ze może coś z tego być?
Kreska na żywo jest bardziej widoczna, bladoróżowa nie trzeba się bardzo przyglądać.
Po godzinie nie wytrzymałam i zrobiłam taki sam test i wyszedł negatywny, jednak wydaje mi się ze mogło już nie być takiego stężenia?

Powtórz test rano lub idź na betę.
 
Do góry