reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Dziewczyny z podwyższona prolaktyną - badałyscie sobie też poziom kortyzolu ? Bardzo często podwyższona prolaktyna idzie w parze z podwyższonym kortyzolem i zbicie kortyzolu zbija tez prolaktynę
Kortyzol badałam jakiś czas temu i był podwyższony sporo,zrobię też za niecałe 2 tyg znów
 
Hej. Ja nie, ale wiem, ze może to być przyczyną słabych parametrów nasienia i operacja usunięcia może pomóc :)
Tak jestesmy umowieni na operacje lekarz stwierdzil ze to jest przyczyna tylko zanim doszlismy do tego stracilismy 3 lata.. Jesli ktoras miala taki przypadek dajcie znac czy faktycznie udaje sie po takim zabiegu ? Troche sie stresuje czy to aby napewno pomoze :/
 
Leczenie hiperprolaktynemię jest znacznie łatwiejsze niż nadmiaru kortyzolu :) Miałam zamiar badać, ale zrezygnowałam gdyż w moim przypadku raczej nic to nie wniesie, mam w pracy stres przewlekły i tego czynnika nie wyeliminuję, a w przypadku nadmiaru kortyzolu leczy się chorobę podstawową.
Pewnie wszystko zależy od poziomu. U mnie podwyższony kortyzol zbiłam ahwaghandą w około miesiąc ale ja stres w pracy mam żaden 😄😄
 
Tak jestesmy umowieni na operacje lekarz stwierdzil ze to jest przyczyna tylko zanim doszlismy do tego stracilismy 3 lata.. Jesli ktoras miala taki przypadek dajcie znac czy faktycznie udaje sie po takim zabiegu ? Troche sie stresuje czy to aby napewno pomoze :/
Jakie macie wyniki badan nasienia?
Napewno są przypadki, ze operacja pomogła. Dużo czytałam takich historii :)
 
Ja właśnie wracam z zakupów z allegro 😜 Kupilam 5 paczek owulaków DL za 9,36zl/paczka i 10 pinków super strumieniowych po 3,31zl/sztuka 🙆‍♀️ Nie powinnam robić zakupów jak mam @, tak samo jak nie powinno się robić zakupów jak jest się głodnym 🤣
Zbroisz się na nowy cykl :D Ja właśnie się zastanawiam, czy uzupełnić zapasy o testy clear blue, ale trochę przeraża mnie cena, zwłaszcza przy moich nieregularnych cyklach.
 
reklama
Taki offtop, bo właśnie się sama dowiedziałam: jeśli któraś z Was lub Wasz facet suplementujecie koenzym q10 (poprawia jakość nasienia i komórek jajowych), pamiętajcie, żeby wybierać formę ubichiNOL a nie ubichiNON. Ten pierwszy to froma pozbawiona tlenu, więc wykazuje działanie antyoksydacyjne.
Moze każdy to wiedział, a ja gadam jakieś oczywistości :D
 
Do góry