reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Zjadłabym tego batona [emoji23][emoji28]
Powodzenia!!!
Obyś się wynudziła przez te 9 msc[emoji3590][emoji1696]
Zrobiony digital Clear Blue test z popołudniowego moczu, zdjęcie prosto z mojej szuflady w pracy. Dziewczyny, dziękuję bardzo za wszystko. Przytulam ciepło i życzę samych pozytywnych kresek w 2022. Jesteście kopalnia wiedzy dla wszystkich staraczek. [emoji177][emoji177][emoji177]
 
to chociaż dalas mi szanse na to ze może jednak cykl nie stracony. A masz może swój wykres ?
FLO.jpg


Tylko ta ciąża jest niestety średnio udana, ale to raczej nie wina skaczącej temperatury na początku ;)
 
kochana ja jestem po dwóch ciazach pozamacicznych i przy 1 ciazy na badaniu betę mialam około 700. Wtedy lekarz nic nie widział, tzn mial podejrzenie ze moze tak być ale na usg nie było widoczne nic. Ja plamiłam caly czas (mialam tez miesiączkę normalnie w terminie takze nie spodziewałam się ciazy totalnie moze była bardziej skąpa ale była i jak się skończyła to po jakis 4 dniach plamienie się zaczęło) mialam tez stan podgorączkowy/lekka gorączka, brzuch mnie bolal takze ja czułam że coś jest nie tak. Badałam wzrost i beta rosła ale nie podwajała się. PRZY BECIE okolo 1300 dopiero cos było widać i 2 lekarzy szukało tej ciazy bardzo dokładnie. W drugiej pozamacicznej usg mialam robione przy becie ponad 4 tys więc już nie było wątpliwości choć wtedy badalam betę na początku i pieknie rosła, zero objawów niepokojących. Chcę Cie uspokoić ze przy hcg 450 nie ma mozliwosci by lekarz cokolwiek widzial na usg! Moze go niepokoić plamienie ale wiele dziewczyn plami na początku i są to prawidłowe ciaze. Musisz się uzbroić w cierpliwość i jak najmniej denerwować bo już nie masz na nic wpływu 😊 pozytywne myślenie to jest jedyne wyjście. Trzymam mocno kciuki!💚💚💚 bedzie dobrze 😉

Czyli w tej pierwszej ciąży czekali, aż beta będzie powyżej 1000? Długo to trwało?
 
Sprawdziłam właśnie swoje wyniki badań ,na teścia muszę poczekać bo mają być po niedzieli,prog w górnej granicy normy za to prolaktyna 62.29 😱 już wiadomo skąd takie objawy hihi estradiol 65 i tu własnie nie wiem czy nie ciut za niski choć niby w normie. Mamy 4dc
 
Sprawdziłam właśnie swoje wyniki badań ,na teścia muszę poczekać bo mają być po niedzieli,prog w górnej granicy normy za to prolaktyna 62.29 😱 już wiadomo skąd takie objawy hihi estradiol 65 i tu własnie nie wiem czy nie ciut za niski choć niby w normie. Mamy 4dc
Norma na wynikach od 21 wg norm na płodności od 84
 
Sprawdziłam właśnie swoje wyniki badań ,na teścia muszę poczekać bo mają być po niedzieli,prog w górnej granicy normy za to prolaktyna 62.29 😱 już wiadomo skąd takie objawy hihi estradiol 65 i tu własnie nie wiem czy nie ciut za niski choć niby w normie. Mamy 4dc

Widzę koleżanka bardzo podobnie :D u mnie też prolaktyna za wysoka, a estradiol przy dolnej granicy, reszta w normie. Będziesz te wyniki z kimś konsultować :)?
 
reklama
Do góry