reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Dziewczyny z podwyższona prolaktyną - badałyscie sobie też poziom kortyzolu ? Bardzo często podwyższona prolaktyna idzie w parze z podwyższonym kortyzolem i zbicie kortyzolu zbija tez prolaktynę
 
Dziewczyny z podwyższona prolaktyną - badałyscie sobie też poziom kortyzolu ? Bardzo często podwyższona prolaktyna idzie w parze z podwyższonym kortyzolem i zbicie kortyzolu zbija tez prolaktynę
Ja mam podwyższona prolaktynę ale dopiero po obciążeniu, czyli hiperprolaktynemię czynnościową i kortyzol mam w normie :) a miałam badany w celu oceny czy nie jest to wrodzony przerost nadnerczy
 
Dziewczyny z podwyższona prolaktyną - badałyscie sobie też poziom kortyzolu ? Bardzo często podwyższona prolaktyna idzie w parze z podwyższonym kortyzolem i zbicie kortyzolu zbija tez prolaktynę
Ja na razie tylko prolaktyna, ale dzięki za radę :) myślę że zbadam sobie przy następnej okazji
 
Ja nie miałam

Ja w podobnych jednostkach, ale trochę innych, jednak przelicznik jest 1:1

Ja mam tylko lekko ponad normę i dostałam leki, ale mam bardzo duży wzrost po obciążeniu no i ciąży brak bez innej uchwytnej przyczyny...
Ja to samo, prolaktyna minimalnie podwyższona.. raz mi się udało zajść. Jadę w poniedziałek zrobić wynik
 
Dziewczyny z podwyższona prolaktyną - badałyscie sobie też poziom kortyzolu ? Bardzo często podwyższona prolaktyna idzie w parze z podwyższonym kortyzolem i zbicie kortyzolu zbija tez prolaktynę
Leczenie hiperprolaktynemię jest znacznie łatwiejsze niż nadmiaru kortyzolu :) Miałam zamiar badać, ale zrezygnowałam gdyż w moim przypadku raczej nic to nie wniesie, mam w pracy stres przewlekły i tego czynnika nie wyeliminuję, a w przypadku nadmiaru kortyzolu leczy się chorobę podstawową.
Ja mam podwyższona prolaktynę ale dopiero po obciążeniu, czyli hiperprolaktynemię czynnościową i kortyzol mam w normie :) a miałam badany w celu oceny czy nie jest to wrodzony przerost nadnerczy
Ja w sumie też, bo na czczo wychodzi mi ok 27 w tych innych jednostkach. To. Było moje drugie oznaczenie, w pierwszym w granicach normy, ale za każdym razem bardzo duży wzrost po obciążeniu, więc też czynnościowa :) Natomiast za drugim razem byłam jednocześnie na monitoringu i chyba już skutecznie namieszała w cyklu, bądź jakiś zbieg okoliczności... W każdym razie już leczymy i czekamy na efekty, w połączeniu ze stymulacją :)
 
Hej kochane,

Zapraszam wszystkie starające się dziewczyny na wspólne wspieranie się w roku 2022.
Miejmy nadzieję, że ten rok będzie dla nas owocny.
Zapraszam do wspólnej dyskusji i rozmów.
Część z Was mnie pewnie kojarzy w forum, część moze nie, więc napiszę kilka słów o sobie.

Lat mam 30, staram się od 17 cykli. Nigdy jeszcze nie widziałam dwóch kresek, nie przeszłam zadnego poronienia ani ciąży biochemicznej (a przynajmniej o żadnej nie wiem).
Badania podstawowe dobre, problem z nasieniem męża.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wspaniałego roku 2022 :D💗💗

Ps. Dziewczyny, ustawcie proszę awatar, dużo łatwiej wtedy zapamiętać Wasze historie :)
Ps2. Jesli dołączasz do nas, pamietaj, ze większość z nas stara sie długo, jest po poronieniach, ciążach pozamacicznych, zmagamy się z chorobami i przeciwnościami. Jeżeli jestes tu tylko po to, żeby machnąć pozytywnym testem w 1 cyklu starań, zastanów się 3 razy. Oczywiście pogratulujemy Ci, ale nie oczekuj ogromnego entuzjazmu - nie znamy Cie.
 
Hej kochane,

Zapraszam wszystkie starające się dziewczyny na wspólne wspieranie się w roku 2022.
Miejmy nadzieję, że ten rok będzie dla nas owocny.
Zapraszam do wspólnej dyskusji i rozmów.
Część z Was mnie pewnie kojarzy w forum, część moze nie, więc napiszę kilka słów o sobie.

Lat mam 30, staram się od 17 cykli. Nigdy jeszcze nie widziałam dwóch kresek, nie przeszłam zadnego poronienia ani ciąży biochemicznej (a przynajmniej o żadnej nie wiem).
Badania podstawowe dobre, problem z nasieniem męża.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wspaniałego roku 2022 :D💗💗

Ps. Dziewczyny, ustawcie proszę awatar, dużo łatwiej wtedy zapamiętać Wasze historie :)
Ps2. Jesli dołączasz do nas, pamietaj, ze większość z nas stara sie długo, jest po poronieniach, ciążach pozamacicznych, zmagamy się z chorobami i przeciwnościami. Jeżeli jestes tu tylko po to, żeby machnąć pozytywnym testem w 1 cyklu starań, zastanów się 3 razy. Oczywiście pogratulujemy Ci, ale nie oczekuj ogromnego entuzjazmu - nie znamy Cie.
 
reklama
Do góry