reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
W twoim przypadku najpierw udawanym się na monitoring bo nawet jak zaczniesz robić testy owu i wyjdą pozytywne to nie gwarantuje Ci to owulacji. Najpierw potwierdź u gina ze ona się odbywa, potem drożnośc i nasienie a jak będziesz wiedzieć, ze masz owulki to możesz robić testy i temperaturę. Jestem przerażona tym co czytam bo badanie komórek nk czy wlewy, szczepienia i takie leczenie to na końcu a nie na początku. Może okazać się, ze to wszystko niepotrzebne bo masz niedrożne jajowody albo nie masz owulek. Jaki masz poziom tych nk ?
Komórki NK 15.49%
Mieści to się w zakresie referencyjnym ale lekarka stwierdziła że jest ich za dużo i nic tylko kroplówki...
 
Jak dobrze, że szybko trafiłam na forum, myślę, ze wiele rzeczy robię dzieki dziewczynom tu 😅 A ja i tak diagnozuje się dość wolno
A ja jestem załamana że dopiero teraz.. Nie chciałam sama się diagnozować bo oszaleć można czytając te wszystkie fora i sprzeczne opinie nie raz.. ale teraz jak widzę ile rzeczy bez sensu robiłam i ile czasu straciłam to w głowie się nie mieści... 🙁
 
A ja jestem załamana że dopiero teraz.. Nie chciałam sama się diagnozować bo oszaleć można czytając te wszystkie fora i sprzeczne opinie nie raz.. ale teraz jak widzę ile rzeczy bez sensu robiłam i ile czasu straciłam to w głowie się nie mieści... 🙁
to dobrze, ze teraz trafiłaś. Jest tu dużo mądrych dziewczyn z ogrmonym doświadczeniem i jak bedzie trzeba poprowadzimy Cię za rękę :)
 
Jeśli chodzi o badanie drożności jajowodów, czy któraś z was robiła je może na własną rękę? Jakie badania trzeba wcześniej wykonać? Bo tak czytam i różne informacje znajduję, albo cała lista badań albo tylko biocenoza..
Mam różne badania "infekcyjne" tylko sprzed kilku miesięcy i pewnie się nie będą nadawać 🙁
 
reklama
Jeśli chodzi o badanie drożności jajowodów, czy któraś z was robiła je może na własną rękę? Jakie badania trzeba wcześniej wykonać? Bo tak czytam i różne informacje znajduję, albo cała lista badań albo tylko biocenoza..
Mam różne badania "infekcyjne" tylko sprzed kilku miesięcy i pewnie się nie będą nadawać 🙁
Możesz normalnie się umówić do lekarza, który ma to w zakresie, pójdziesz na wizytę, on Ci powie co masz zbadac, zbadasz i zrobi Ci drożność.
Ja przed drożnością musiałam mieć badanie w kierunku chlamydii, biocenoze pochwy i cytologię.
 
Do góry