reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
A w przypadku innych powikłań testy ciążowe mogą wychodzić pozytywne?
Były przypadki na forum, że dziewczyny miały krwawienie i potem się okazywało, że to nie okres tylko ciąża pozamaciczna na przykład. Beta szalała. Nie mówię, że tak jest w Twoim przypadku ale dla spokoju sumienia bym to sprawdziła czy spadła i jest ok. A na pewno lekarz też potem wdroży jakąś diagnostykę tych biochemów.
 
Hej, miałam dać znać więc daje. Wyniki z krwi według lekarza są ok, stwierdził delikatne PCOS. Jeśli jestem zdecydowana na ciąże to od przyszłego cyklu Ovaleap czyli zastrzyki i monitoring.
 
Hej, miałam dać znać więc daje. Wyniki z krwi według lekarza są ok, stwierdził delikatne PCOS. Jeśli jestem zdecydowana na ciąże to od przyszłego cyklu Ovaleap czyli zastrzyki i monitoring.
Super, też miałam Ovaleap i bardzo dobrze na niego zareagowałam w dość niskiej dawce (lepiej niż np. na Gonal). Powodzenia!
 
Od 25, mój lekarz chce uniknąć ciąży mnogiej, choć przy tej dawce i tak są szanse na bliźniaki - czego się boję. Powiedział, że powinnam mieć ok 4/5 pęcherzyków, które będzie kontrował.
Nic nie jest nieuniknione w tej sytuacji ;-) 25 to rzeczywiście niewielka dawka. Ja przy dawce 75 innych gonadotropin miałam 1 pęcherzyk, a już przy 150 Ovaleap - kilkanaście. W sumie idealnie byłoby, gdybyś miała 1 pęcherzyk dominujący.
 
Nic nie jest nieuniknione w tej sytuacji ;-) 25 to rzeczywiście niewielka dawka. Ja przy dawce 75 innych gonadotropin miałam 1 pęcherzyk, a już przy 150 Ovaleap - kilkanaście. W sumie idealnie byłoby, gdybyś miała 1 pęcherzyk dominujący.
1 byłoby idealnie, lekarz powiedział, że przy dwóch wyrazi zgodę na starania natomiast przy 3 i powyżej nie. Dawka niby mała ale 4/5 pęcherzyki przy naturalnych staraniach to bardzo dużo 🫣 nic dam Wam znać ;)
 
reklama
1 byłoby idealnie, lekarz powiedział, że przy dwóch wyrazi zgodę na starania natomiast przy 3 i powyżej nie. Dawka niby mała ale 4/5 pęcherzyki przy naturalnych staraniach to bardzo dużo 🫣 nic dam Wam znać ;)
Rzeczywiście, u nas jest podobnie - choć moje przygotowania były do inseminacji... i tej właśnie nie przeprowadza się przy 3 i więcej pęcherzykach powyżej 15mm.
 
Do góry