reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
U mnie pojawia się równo 5 dni po odstawieniu, ale dużo zależy od indywidualnego przypadku. U niektórych dziewczyn jest od razu, inne czekają nawet tydzień
no właśnie u mnie do tej pory było 1, 2 dni po odstawieniu a w tym cyklu już jest 6 dzień po odstawieniu i okresu nie widać.
 
Ja to jednak jestem niecierpliwa 😅 zrobiłam badania w 3dc. Wyszła mi wysoka prolaktyna prawie dwukrotnie wyższa niż norma. Ginekolog powiedział że mam zbyt wysoki progesteron jak na tą fazę cyklu. Przypisał mi na tabletki, ale będę próbować uregulować to w bardziej naturalny sposób . Może któraś z Was stosowała cyclodynon itp. Chciałabym też znaleźć przyczynę może lekarz zalecił Wam jakieś dodatkowe badania, bo mój to tylko by dawał antybiotyki, tabletki na wyrównanie , a ja jednak chciałabym znaleźć powód 🤗
IMG_20220810_215706.jpg
 
Cześć Dziewczyny 😉 Czy któraś z Was robiła badania genetyczne? Jakie parametry tam się bada, bo domyślam się, ze nie ogranicza się to tylko do kariotypu?
Potrzebuje porady czy to dobry wybór by przebadać tą dziedzinę pod kątem niepłodności?
Inne, podstawowe badania+HSG mam za sobą dlatego szukam innych przyczyn niepowodzeń.
 
Cześć Dziewczyny 😉 Czy któraś z Was robiła badania genetyczne? Jakie parametry tam się bada, bo domyślam się, ze nie ogranicza się to tylko do kariotypu?
Potrzebuje porady czy to dobry wybór by przebadać tą dziedzinę pod kątem niepłodności?
Inne, podstawowe badania+HSG mam za sobą dlatego szukam innych przyczyn niepowodzeń.
Bada się mutacje w kierunku trombofilii, kariotypy i ewentualnie Kiry i HLA-C.
 
reklama
Dziewczyny chyba muszę powtórzyć TSH… Pierwszy raz robiłam we wrześniu zeszłego roku było 1,75 potem 28.04 razem z ft3, ft4, anty-tpo u anty-tg i progiem 7dpo i TSH wynosiło 1,26 i reszta ładnie w normie. Potem cykl majowy ciąża i czerwcowy też ciąża. No i wynik z 1.08 (robione razem z morfologią) aż 3,03! Zawsze robiłam w Diagnostyce, teraz w labo w przychodni. Czy myślicie, że to przez te ciąże taki wysoki wynik? Martwić się?
 
Do góry