reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

U mnie to było tak - cykle zawsze 27 dni. Nagle w 21dc plamienie trwające do 25dc w 32dc progesteron 3, okres w 46dc I lekarz zalecił proga 200 mg dopochwowo przez 3 cykle od 3dpo 10 tabletek.

Tak z ciekawości - to była jednorazowa taka akcja? Był ten cykl monitorowany? Może nie było potrzeby regulacji cyklu a owu po prostu była później, jednorazowo, co by tłumaczyło niskiego proga w 32dc zakładając ze było tuż po owu. Jestem ciekawa.
 
reklama
My kupiliśmy psa po moim poronieniu, straciłam ciąże w kwietniu a w czerwcu już mieliśmy bubka w domu. Mój narzeczony wiedział, że to jest jedyne co może mnie wyciągnąć z tej rozpaczy. Kochamy go na maksa, jest naszym synciem, śpi z nami w łóżku a ja mu za ciepło to kładzie się obok lozka. W rolce aparatu 95% zdjęć to mój piesek 😆 codziennie dostaje milion buziaków i wyznań miłości, jest najmilszy i najmądrzejszy na świecie 😄😍😍😍🥰
@Zazuu moj maluszek 35kg, ja mam owczarka, a Ty? :)
Też miałam takie marzenie po poronieniu, myślałam że to jedyne co mnie mogło odciągnąć od myślenia, przelanie uczucia na coś futrzastego :) No ale niestety, muszę sobie jeszcze poczekać.
 
Moja Luna 🙂Już przylazła do mnie do łożka
20220112_231418.jpg
 
Hej! W tym roku będę mieć 30
Lat.. zawsze mówiłam, ze do 30
Ki mam czas na dzieci.. i szczerze nie czułam instynktu macierzyńskiego , jednak wszystko się zmienia z czasem. Starania rozpoczęte w styczniu zeszłego roku, poroniłam w maju. W listopadzie dowiedziałam się o mutacji MTHR i PAI 1, obie heterozygotyczne . Od Nowego Roku nowa
siła i możliwości:) także pije dużo wody, zaczęłam się więcej ruszać, biorę acard 75 + femibion 0 i czytam Wasze historie. Liczę , ze w tym Roku każdej z nas zabije mocniej serce na widok dwóch kresek i ciaza przebiegnie pomyślnie ❤️
 
Hej! W tym roku będę mieć 30
Lat.. zawsze mówiłam, ze do 30
Ki mam czas na dzieci.. i szczerze nie czułam instynktu macierzyńskiego , jednak wszystko się zmienia z czasem. Starania rozpoczęte w styczniu zeszłego roku, poroniłam w maju. W listopadzie dowiedziałam się o mutacji MTHR i PAI 1, obie heterozygotyczne . Od Nowego Roku nowa
siła i możliwości:) także pije dużo wody, zaczęłam się więcej ruszać, biorę acard 75 + femibion 0 i czytam Wasze historie. Liczę , ze w tym Roku każdej z nas zabije mocniej serce na widok dwóch kresek i ciaza przebiegnie pomyślnie [emoji3590]

Witaj! Oby na krótko!
 
A co ja też się pochwalę moimi futrem😉
Same dziewczyny.
Królik Kitty
Psy Diana i Lola
Kozy Rozalia i Klementyna
Kucyk Lalcia
 

Załączniki

  • IMG_20210806_143855.jpg
    IMG_20210806_143855.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 51
  • IMG_20210512_062341~2.jpg
    IMG_20210512_062341~2.jpg
    586,6 KB · Wyświetleń: 53
  • IMG_20210515_063342~3.jpg
    IMG_20210515_063342~3.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 49
  • IMG_20210515_063330~2.jpg
    IMG_20210515_063330~2.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry