reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Hej dziewczyny. Trochę się martwię więc może któraś z was miała podobną sytuację. Więc, jestem 5 dni przed okresem. Zawsze bolały mnie całe piersi, kilka cykli przed okresem miałam bolesne tylko sutki. W tym cyklu od 4 dni ból jest nie do wytrzymania. Nie dość, że bolą to są twarde, sterczące i grudkowate. Najgorsze przychodzi wieczorem, dosłownie mnie pieką jeśli mam na sobie chociaż by bluzkę. 4 miesiące temu miałam USG piersi, było wszystko w porządku, mimo to zaczynam się martwić. Czy to normalne?
Czasem dziewczyny tak mają. Ja miewałam bardzo bolące piersi w drugiej połowie cyklu, rano to się dotknąć nie mogłam ale nie piekły. Odkąd zaczęłam brać leki na hiperprolaktynemię to problem zniknął. Ogólnie jest to głównie spowodowane skokiem progesteronu.
 
reklama
Czasem dziewczyny tak mają. Ja miewałam bardzo bolące piersi w drugiej połowie cyklu, rano to się dotknąć nie mogłam ale nie piekły. Odkąd zaczęłam brać leki na hiperprolaktynemię to problem zniknął. Ogólnie jest to głównie spowodowane skokiem progesteronu.
Ja progesteron w tym cyklu 21 dnia tylko 11,19 🤔
 
Czasem dziewczyny tak mają. Ja miewałam bardzo bolące piersi w drugiej połowie cyklu, rano to się dotknąć nie mogłam ale nie piekły. Odkąd zaczęłam brać leki na hiperprolaktynemię to problem zniknął. Ogólnie jest to głównie spowodowane skokiem progesteronu.
Mi też zmniejszyła się bolesność piersi po castangusie który ma za zadanie obniżać prolaktynę więc coś w tym jest ale ja nigdy nie miałam aż tak bolesnych żebym nie mogła się dotknąć
 
A gdzie macie te noclegi ? W sensie na Costa Brava
my raczej szukaliśmy tańszej opcji przy tylu różnych noclegach i na 4 osoby z psem (no i warunek konieczny parking, ale to raczej wiadomo jak się przemieszcza autem) dla Nas nocleg, to nocleg jak sama nazwa wskazuje, czyli tylko się przespać 🤣 Pierwszy nocleg mamy w jakimś Hoteliku Merce na Pineda de Mar, a drugi w Hostal Can Pou w Vidreres i co się okazało 2 noclegi w innych miejscach wyszły taniej niż dwa w jednym miejscu 😯 Dużo noclegów nam odpadło ze względu na to, że nie akceptują psów 😝
 
Dziewczyny 😍😍😍😍 sorry za jakość zdjęcia ale ręce mi się trzęsą 😍
 

Załączniki

  • 20220112_064320.jpg
    20220112_064320.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 158
reklama
Do góry