reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
A ja dziewczyny jestem 7-8 dni po owu, po stymulacji i obecnie biorę Duphaston oraz Norprolac. I od 2 dni czuję takie dziwne ciągnięcie w podbrzuszu, uczucie napięcia i pełności, ale bardziej macicy niż jelit 😂 tak ledwo nad spojeniem łonowym. Do tego od wczoraj czuję się jak balon :( Nienawidzę tego, a czasem w drugiej fazie cyklu tak mam... Nie wiem czy to po Duphastonie którego nigdy nie brałam a biorę od 3dni, czy co, ale coś nowego, nietypowego. Wiem co bym napisała jakbym u kogoś coś takiego przeczytała :D No ale cóż, takie uroki ostatnich 7dni cyklu :D
 
Moja bliźniaczko cyklowa :p 8 dzień cyklu to już prawie dni płodne :D ja wczoraj (7 dzień cyklu) miałam dwa centymetrowe pęcherzyki :D
Ja nie sprawdzam, ale pewnie w drugiej fazie cyklu będę miała wizytę przedrożnościową, więc może mi powie lekarz, czy owulka się odbyła :p do tej pory wszystkie cykle, które sprawdzałam (czy to u lekarza, czy badaniem proga) wskazywały na owulkę. Niech się zpłodni w końcu!!
 
Ja nie sprawdzam, ale pewnie w drugiej fazie cyklu będę miała wizytę przedrożnościową, więc może mi powie lekarz, czy owulka się odbyła :p do tej pory wszystkie cykle, które sprawdzałam (czy to u lekarza, czy badaniem proga) wskazywały na owulkę. Niech się zpłodni w końcu!!
Ja biorę drugi cykl małą dawkę Clo więc muszę mieć monitoring :D... Ale owszem, niech nam się w końcu uda i skończymy latanie po lekarzach w tej sprawie.
 
Ja biorę drugi cykl małą dawkę Clo więc muszę mieć monitoring :D... Ale owszem, niech nam się w końcu uda i skończymy latanie po lekarzach w tej sprawie.
No zwłaszcza, ze u Ciebie tak naprawdę nieznana przyczyna, ze się nie udaje :(
U mnie w sumie mąż, no ale andro powiedział, ze to są wyniki, które na luzie mogą dać naturalne poczęcie, ale dalej nic...
 
No zwłaszcza, ze u Ciebie tak naprawdę nieznana przyczyna, ze się nie udaje :(
U mnie w sumie mąż, no ale andro powiedział, ze to są wyniki, które na luzie mogą dać naturalne poczęcie, ale dalej nic...
Zaczynam podejrzewać, że układ gwiazd nam nie sprzyja albo ktoś na nas rzucił jakiś urok ;) (żartuję, bo nie wierzę w takie rzeczy ale to już trochę żarty przez łzy :p).
 
A zaczniemy latać w innej [emoji23]
No ale to zdecydowanie przyjemniejsze latanie [emoji16]
Ja mogę latać i co dwa tygodnie w słusznej sprawie xD. Ale ile mogę mieć zdjęć z USG pęcherzyków w jajnikach które nigdy nie skończyły się ciążą :p. Ostatnio z nudów w kolejce do lekarza sobie porównywałam różnice w tych fotkach na różnym sprzęcie. 🤣
 
reklama
Do góry