reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Strasznie mi przykro[emoji3064][emoji17]
Mnie w każdym moim poronieniu (a były 3) kazali liczyć 1 dzień krwawienia jako pierwszy dzień miesiączki.
Trzymam mocno kciuki!
oki tak [emoji16] ale na szczęście z happy endem. O pierwszego syna staraliśmy się ponad 4 lata. Pcos i niedoczynność tarczycy. Ciąża na clo. O drugiego syna jakoś 1,5 roku również na clo, gdyż swojej owu nie mam. Aktualnie jestem w trakcie poronienia, oczyszczania czy jak to tam nazwać... Ciąża bliźniacza zatrzymała się w 6 tc. Ciąża również na clo, ale w pierwszym cyklu. Teraz czekam na zielone światło od gin, na wywołanie @ mam przyjmować duphaston...ale z tego stresu nie zapytałam czy pierwszy dzień krwawienia/ poronienia to liczymy jako 1 dzień @....nie tracę nadziei że jeszcze kiedyś pojawi się członek rodziny ,[emoji16]
 
reklama
Hejo, tak pisałam, że ten cykl po biochemie bez owu i chyba w końcu zatrybilo 😃 dzisiaj skok temp o 0,26 stopnia więc jak się utrzyma to przynajmniej sprawdzę proga i mogę oszacować kiedy przyjdzie @, bo tak to była wielka niewiadoma 🤷🏻‍♀️
 
Strasznie mi przykro
emoji3064.png
emoji17.png

Mnie w każdym moim poronieniu (a były 3) kazali liczyć 1 dzień krwawienia jako pierwszy dzień miesiączki.
Trzymam mocno kciuki!
To moje pierwsze poronienie...a z tego stresu nie przyszło mi do głowy by o to zapytać lekarza. Tym bardziej jak powiedział że bliźniaki miały być. Czekam na koniec krwawienia by iść sprawdzić czY się wszystko oczyściło i dowiedzieć się czegoś więcej.
 
Mi by się taki tester przydał, bo w testy sikanie to nie umiem bardzo :D dzisiaj akurat czuje się jak na owu, ale ciekawe to jest w sumie, bo nie powinnam jej chyba mieć przez tą wysoką prolaktynę, a czuje jakby była. Może to przez tego magicznego castagnusa, o którym tyle dobrego słyszałam :D
 
Piszecie, że wam się najbardziej dłuży czas od owulacji do okresu, a mi na odwrót. Nowy cykl, nowa szansa i aż mnie nosi żeby jak najszybciej zacząć działać.
Przy okazji, czy możecie mi doradzić, jaki byłby najlepszy dzień na wizytę z monitorem? Z marszu niestety iść nie mogę, potrzebne około tygodniowe wyprzedzenie na zapisanie się ;)
09.01- pierwszy dzień okresu
Według aplikacji Bella owulacja 27.01 +/- 3 dni
(średnia długość cyklu 35 dni, a moje cykle od października miały kolejno: 29, 34, 42- ostatni pocovidowy)
Na tej wizycie mam mieć też robioną cytologię, a więc dobę przed badaniem nie powinnam współżyć, więc fajnie by było jednocześnie nie stracić szansy przez powstrzymanie się.
 
reklama
Do góry