reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Nie wiem czy wpada mówić, że my ... nie jemy w ogóle żadnych produktów odzwierzęcych? :o😂🙈
a dlaczego nie? Każdy pożera co lubi 😂 Ważne, że nie jesteś jak Ci z telewizjii co to jedzą piasek, cement, kamienie, włosy... Kiedyś oglądaliśmy ze starym taki dokument, oczywiście darliśmy japę, że fuuuu, ale oglądaliśmy dalej 🤣
 
Próbowałam przejść na roślinną i jedyne co mnie pokonało to właśnie ten ser :D podrabiany majonez jest ok, mleko też, ale sery wegańskie po prostu są niedobre :( a życie bez sera to nie jest życie na jakie się piszę. Ale korzyści są i tak duże mimo to :D więc wszystkim polecam i zachęcam
 
Mi by się taki tester przydał, bo w testy sikanie to nie umiem bardzo :D dzisiaj akurat czuje się jak na owu, ale ciekawe to jest w sumie, bo nie powinnam jej chyba mieć przez tą wysoką prolaktynę, a czuje jakby była. Może to przez tego magicznego castagnusa, o którym tyle dobrego słyszałam :D
A jak wysoką miałaś tą prolaktynę? Bo u mnie przy ponad 70 owu i tak była (dwa razy w ciągu 5 miesięcy potwierdzona u gin plus testy owu w każdym miesiącu).
 
A jak wysoką miałaś tą prolaktynę? Bo u mnie przy ponad 70 owu i tak była (dwa razy w ciągu 5 miesięcy potwierdzona u gin plus testy owu w każdym miesiącu).
40 :D o nie, a ja się już zafiksowałam, że teraz to dopóki nie mam leczenia to owu nie ma :o muszę pamiętać żeby najpierw doczytać, a potem wymyślać sobie choroby. To w takim razie w tym miesiącu jednak będę testować xD
 
Najlepiej to podzielić się pomysłami bs żarcie, przepisami, produktami i ogólnie wszystkim [emoji16]
Bardzo szanuje i zazdroszczę!

Pytanie co się lubi ;)

U nas dzisiaj klasycznie kotlety mielone (ryż, kasza jaglana, pieczarki, cebula marchewka). Dla mnie nie ma chyba takiego mięsnego dnia, którego nie da się przerobić na wegańskie :) Szczególnie w dobie beyond meat :)
 
Z obiadami sobie radzę, z kolacjami też.
Ogólnie na ciepło w miarę ogarniam temat.
Największy mam problem ze sniadniami bo mój Stary jest kanapkowy.
Pytanie co się lubi ;)

U nas dzisiaj klasycznie kotlety mielone (ryż, kasza jaglana, pieczarki, cebula marchewka). Dla mnie nie ma chyba takiego mięsnego dnia, którego nie da się przerobić na wegańskie :) Szczególnie w dobie beyond meat :)
 
40 :D o nie, a ja się już zafiksowałam, że teraz to dopóki nie mam leczenia to owu nie ma :o muszę pamiętać żeby najpierw doczytać, a potem wymyślać sobie choroby. To w takim razie w tym miesiącu jednak będę testować xD
Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że to może być różnie. Każdy organizm inaczej reaguje. Możesz faktycznie nie mieć owu, a możesz mieć. Oczywiscie najlepiej zbić do prawidłowego poziomu ale próbować i tak warto :) ponoć leki szybko zbijają prolaktynę. Ja biorę norprolac dopiero 3 tyg. Za miesiąc sprawdzę poziom prolaktyny. Ty coś bierzesz teraz?
 
reklama
Do góry