reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
A i tak się zastanawiam czy mogliby zrobić HSG i histeroskopię za jednym zamachem. Przy HSG u mnie jest jakieś znieczulenie miejscowe w tyłek,ale czy to rzeczywiście znieczula to nie wiadomo,bo pytałam lekarza to mi odpowiedział, że trochę daje i, że nie może mi zrobić HSG pod narkozą,bo muszę być przytomna w razie czego, gdyż może być tak, że jak będzie chciał mocniej kontrast podać to ,żeby jajnika nie rozwaliło,więc nie wiem ile to ma się do rzeczywistości,bo wiem, że HSG można zrobić w krótkiej narkozie.
U mnie też ma być jak juz to jedynie zastrzyk w tyłek 🥴 ze tez nie można go podac inaczej xD
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊 w piątek byłam u ginekologa na rutynowym badaniu. Miałam 17 dc. Na usg wyszło mi pogrubione endometrium co jest niespotykane u mnie, więc Pani ginekolog kazała zrobić badanie beta HCG i poziom progesteronu w czwartek. Powiedzcie czy to badanie zrobić na czczo czy mogę być po śniadaniu?
 
Do góry