reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

ja generalnie, żeby iść na 2 muszę mieć spokój. Np nie pójdę jak wiem, że zaraz wychodzę z domu, albo pod jakąś presją czasu. W pracy mi się zdarza, ale gdzieś na stacji benzynowej czy w lesie nie ma mowy :D
Ooo no w lesie to tez nie wchodzi w gre, muszą być stabilne warunki XD
 
reklama
U nas ogólnie dwójka to rzecz święta, nie przeszkadzamy sobie, nie chodzimy blisko drzwi 🤣 siku moge robić bez problemu, a stary ma jakas blokadę i zdarzylo ku sie moze se 3 razy jak byłam pod prysznicem ale pod zadnym pozorem nie moglam się odwrocic i patrzeć 🤣 a beka i pierdzi przy mnie non stop i sie z tego cieszy😅 ja prawie nie bekam, bąki jak trzeba to puszczam ale wole jakoś sie zbunkrować 😅 a w pracy dwójka sie zdarza, ale my mamy osobne kible 😎
o, to tak jak mój. Beka, pierdzi i się z tego cieszy :D z moich beków i pierdów z resztą też się śmieje :D
 
Dobra, zrobiłam na shein duże zamówienie na wakacyjne pierdoły, szkoda mi hajsu na takie rzeczy które ponoszę tylko kilka razy w roku xD
kupiłam 2 stroje kąpielowe, jeden lampucerski, do świecenia dupą i cyckami (na prośbę starego xD) jeden trochę bardziej zabudowany.
Sukienkę, spódnicę i letnią bluzkę.
Mam nadzieję, że będą spoko :D
 
Dobra, zrobiłam na shein duże zamówienie na wakacyjne pierdoły, szkoda mi hajsu na takie rzeczy które ponoszę tylko kilka razy w roku xD
kupiłam 2 stroje kąpielowe, jeden lampucerski, do świecenia dupą i cyckami (na prośbę starego xD) jeden trochę bardziej zabudowany.
Sukienkę, spódnicę i letnią bluzkę.
Mam nadzieję, że będą spoko :D
Ja z moimi malymi cyckami nie moge sobie pozwolić na stroj z shein XD
 
wakajce wakacjami, coś na siebie zalozę, ale do nowej roboty coś muszę wykombinować :D
To takie cichy do pracy to ja polecam Lambert - można kupić świetne koszule ale warto czekać na promocje bo wtedy wychodzi całkiem ok. Maja często promocje ze druga koszula gratis. Dalej Masimo Duty i tu tez warto polować na promocje bo serio można kupić fajnej jakości ciuchy w całkiem rozsądnych cenach. Tak samo w Lavard - ale tez pod warunkiem ze są promocje a są takie -50%. Ja wcześniej takich sklepów unikałam bo uważałam, że są drogie ale obecnie wole kupić mniej ale dobrej jakości i poluje na jakieś dobre promki.

ej, mam głupie pytanie, ale jestem ciekawa :D
na ile fizjologii jesteście w stanie sobie pozwolić przy swoich starych?
bąki, bekanie, siedzenie na kiblu? :D jak to u Was jest? :D
Hmm u nas siedzenie na kibelku to zero krępacji ale bąk czy bekanie to raczej jak sie wymknie. Był czas ze była w tym większa otwartość ale mi to przeszkadzało. No i 2 to gdzieś się pewnie zdarzyła ale to na zasadzie jakiegoś turbo wyjątku i awaryjnej sytuacji.

Ależ dziś jestem sfrustrowana. Nie mogę podjąć żadnej konkretnej decyzji, bo nie wiem czy zajdę w tą ciąże czy nie zajdę. Dla przykładu:
- Pół roku temu, kiedy zaczynałam starania nie zmieniłam pracy na lepszą mimo okazji, bo w starej miałam umowę na czas nieokreślony, a myślałam że zajdę w ciągu złotych 3 miesięcy, które podają statystyki. To był błąd, bo w ciążę nie zaszłam, a swoją stałą pracę straciłam.
- Potrzebuję porządnych, wymarzonych wakacji na Krecie a boje się cokolwiek rezerwować na wrzesień, bo gdybym zaszła w ciąże bałabym się lecieć i szkoda by było odwoływać+ tracić zaliczkę. Z last minute się boję, że nic sensownego nie trafię, a inne kierunki średnio mnie kuszą na tą chwilę.
- Mam kawalerkę, którą wynajmuję. Zwalania mi się w sierpniu najemca, gdybyśmy się tam przenieśli ze starym zaoszczędzilibyśmy kilka stów miesięcznie, ale boimy się na to zdecydować, bo jeśli zajdę w ciążę to będzie nam za ciasno, a do aktualnego mieszkania (które wynajmujemy od kogoś) już nie będziemy mogli wrócić (dodam, że płacimy za nie bardzo mało, a ceny mieszkań na wynajem bardzo podskoczyły).

Tak czy inaczej, żyję w zawieszeniu i czuję, że nic nie mogę zrobić przez czynnik niewiadomy.
Ja też to rozumiem bo sama wpadłam w ten wir jakieś dwa lata temu. Ale dziś uważam ze nie warto, warto żyć i robić swoje, a jak będzie ciaza a potem dziecko to sobie sprawy dostosujesz. I co najważniejsze nie ocenach swoich przeszłych decyzji z dzisiejszej pozycji. Widocznie wtedy z praca podjęłas najlepsza decyzja jaka mogłaś podjąć w tamtym czasie.
 
reklama
Po 1 musze zmierzyc, bo czesto cos odstaje itp i bym sie bala ze cos wyskoczy 🤣 a po 2 jednak chociaz jakis push up musi byc 🤣 bardzo lubie z calzedoni, na wyprzedaży można dorwac mega tanio🙂
to ja przez pandemie i ho przestałam w ogóle nosić takie zwykłe staniki tylko noszę takie mega miękkie, ale sportowe, ale bez zadnych wkładek :D no ale tak jak mówię, mam małe cycki więc mogłabym i bez stanika chodzić
 
Do góry