reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

U nas ogólnie dwójka to rzecz święta, nie przeszkadzamy sobie, nie chodzimy blisko drzwi 🤣 siku moge robić bez problemu, a stary ma jakas blokadę i zdarzylo ku sie moze se 3 razy jak byłam pod prysznicem ale pod zadnym pozorem nie moglam się odwrocic i patrzeć 🤣 a beka i pierdzi przy mnie non stop i sie z tego cieszy😅 ja prawie nie bekam, bąki jak trzeba to puszczam ale wole jakoś sie zbunkrować 😅 a w pracy dwójka sie zdarza, ale my mamy osobne kible 😎
U nas też bez problemu z każdą fizjologią ;) I mój chłop udaje, że to pies pierdnął ;) Jak ja beknę, to się niby oburza, a sam pierdzi jak stary cap ;).
 
reklama
Dobra, zrobiłam na shein duże zamówienie na wakacyjne pierdoły, szkoda mi hajsu na takie rzeczy które ponoszę tylko kilka razy w roku xD
kupiłam 2 stroje kąpielowe, jeden lampucerski, do świecenia dupą i cyckami (na prośbę starego xD) jeden trochę bardziej zabudowany.
Sukienkę, spódnicę i letnią bluzkę.
Mam nadzieję, że będą spoko :D
Ja kupowałam z Shein i jestem bardzo zadowolona :)! Myślałam, że jak kitajskie, to może być jakość słaba ale ku memu zdumieniu wszystko git. Tylko trzeba sprawdzać na tabelki z wymiarami, bo jak kupowałam kilka rzeczy i miałam rozmiary od xs do m.
 
Ja kupowałam z Shein i jestem bardzo zadowolona :)! Myślałam, że jak kitajskie, to może być jakość słaba ale ku memu zdumieniu wszystko git. Tylko trzeba sprawdzać na tabelki z wymiarami, bo jak kupowałam kilka rzeczy i miałam rozmiary od xs do m.
No sprawdzałam, sprawdzałam. Jak będą dobre te rzeczy to czuję, że przepiernicze tam pół wypłaty
 
Ano właśnie... to jest pytanie!
Ja na przykład myślę, że na samą akcję wolałabym być sama... Nie mam pojęcia, co by się wtedy z moim ciałem działo (tzn. tylko teoretycznie...), więc chyba najpierw sama bym chciała się z tym zmierzyć :D. Nie czuję jakoś potrzeby, przynajmniej na razie.
Gdy byliśmy w klinice niepłodności, miałam dopochwowe USG - z moim mężem siedzącym na wprost w tym maleńkim gabinecie. Udawał, że go to nic, ale wiem, że się czuł nieco zaskoczony, że nikt mu nie kazał wyjść w tym intymnym momencie 😁.
Mój za to przy usg "serduszkowym" był w gabinecie i stał od strony nóg, ale tak pod skosem. On ogólnie jest mało doinformowany i jak mi dr wsadzał kija pod spódnicę, to mój myślał że mi tam po brzuszku tym jeździ 😂 😂 Jakież było jego zdziwienie jak go oświeciłam 😂
No stary właśnie mowil zeby to moze lepiej skonsultować jeszcze z jakimś innym i ja sama zaczęłam sie zastanawiac czy sie nie pomylil, no i cos mnie tknelo zeby poczytac o nim opinie i wpisalam jego nazwisko forum i tak wyszukało mi ten wpis

Ja tez wczoraj pół dnia przeryczalam ale stary okazal mi ogromne wsparcie, to pozniej ryczałam ze jest taki kochany❤️😭 no i ogolnie stara się mnie pocieszyc, zapewnia ze mnie kocha i ze damy radę itp. 🙂
Immunologi dobrze się leczy a Ty masz minimalne odchylenie od normy, i to z brakiem pewności czy aby na pewno nie są zafauszowane :) Będzie dobrze, pierwszy szok zawsze jest, ale pewne rzeczy jest łatwiej leczyć niż inne.
U nas ogólnie dwójka to rzecz święta, nie przeszkadzamy sobie, nie chodzimy blisko drzwi 🤣 siku moge robić bez problemu, a stary ma jakas blokadę i zdarzylo ku sie moze se 3 razy jak byłam pod prysznicem ale pod zadnym pozorem nie moglam się odwrocic i patrzeć 🤣 a beka i pierdzi przy mnie non stop i sie z tego cieszy😅 ja prawie nie bekam, bąki jak trzeba to puszczam ale wole jakoś sie zbunkrować 😅 a w pracy dwójka sie zdarza, ale my mamy osobne kible 😎
Jakbym czytała o nas! 😂
U nas też bez problemu z każdą fizjologią ;) I mój chłop udaje, że to pies pierdnął ;) Jak ja beknę, to się niby oburza, a sam pierdzi jak stary cap ;).
Oooo dokładnie! Mój udaje że grzmi 😂
 
to ja przez pandemie i ho przestałam w ogóle nosić takie zwykłe staniki tylko noszę takie mega miękkie, ale sportowe, ale bez zadnych wkładek :D no ale tak jak mówię, mam małe cycki więc mogłabym i bez stanika chodzić
A teraz bedziesz 100% w biurze? Ja byłam dlugo na ho i teraz juz chodze codziennie, no chyba ze jakas losowa sytuacja, choroba itp. I baaaardzo tesknie za ho XD
 
Mój za to przy usg "serduszkowym" był w gabinecie i stał od strony nóg, ale tak pod skosem. On ogólnie jest mało doinformowany i jak mi dr wsadzał kija pod spódnicę, to mój myślał że mi tam po brzuszku tym jeździ 😂 😂 Jakież było jego zdziwienie jak go oświeciłam 😂

Immunologi dobrze się leczy a Ty masz minimalne odchylenie od normy, i to z brakiem pewności czy aby na pewno nie są zafauszowane :) Będzie dobrze, pierwszy szok zawsze jest, ale pewne rzeczy jest łatwiej leczyć niż inne.

Jakbym czytała o nas! 😂

Oooo dokładnie! Mój udaje że grzmi 😂
Od immuno to akurat @Nel331 😉 ja mam podejrzenie niedroznych jajowodow🙄
 
1653243761382.png

Tu będę za 2,5 tygodnia. Bożeeee jak się nie mogę doczekać
 
reklama
Do góry