reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
W temacie robienia kupy na stacjach paliw itp. To w niektórych mcdonaldach w toaletach jest puszczana na maxa głośno muzyka 😄 i mega mi się to spodobało, rak powinno być wszędzie.
A co do swobowy to my ze starem 100% luz. Na bąki to nawet czasem zawody robimy🤣 siku bez problemu przy sobie a kupa jak przycisnie a ktoś jest akurat w wannie to też. Generalnie drzwi do naszej toalety zawsze otwarte, do tego stopnia że nie zawsze poodkurzam za drzwiami i jak przyjeżdżają goście to muszę zawsze pamiętać o tym miejscu 😄 mam jeszcze psa, który chodzi za mną krok w krok i jak siedzę na kibelku to mi siedzi przy stopach.
 
W temacie robienia kupy na stacjach paliw itp. To w niektórych mcdonaldach w toaletach jest puszczana na maxa głośno muzyka 😄 i mega mi się to spodobało, rak powinno być wszędzie.
A co do swobowy to my ze starem 100% luz. Na bąki to nawet czasem zawody robimy🤣 siku bez problemu przy sobie a kupa jak przycisnie a ktoś jest akurat w wannie to też. Generalnie drzwi do naszej toalety zawsze otwarte, do tego stopnia że nie zawsze poodkurzam za drzwiami i jak przyjeżdżają goście to muszę zawsze pamiętać o tym miejscu 😄 mam jeszcze psa, który chodzi za mną krok w krok i jak siedzę na kibelku to mi siedzi przy stopach.
O fakt pies tez lubi ni towarzyszyc 😅 w ogole za kazdym razem jak susze wlosy i siedze na kibelku (zamknietym ofc) to przychodzi i czeka az wezme go na kolana. A zaczęło sie od tego ze jak byl maly i przyzwyczajaliśmy go do dzwiekow itp to wlasnie tak robilam z suszarka, zeby sie nie bal i juz tak mu zostalo ❤️🥺
 
ej, mam głupie pytanie, ale jestem ciekawa :D
na ile fizjologii jesteście w stanie sobie pozwolić przy swoich starych?
bąki, bekanie, siedzenie na kiblu? :D jak to u Was jest? :D
U nas zero krępacji, bez chamstwa typu specjalne bekanie czy walenie bąków pod kołdrą, ale jak się chce to co zrobisz, w nocy nie będziemy uciekać do drugiego pokoju ;) siku przy sobie robimy na luzie, 2 tez jak jest ciśnienie 🙈 jak byłam w szpitalu i miałam sączki i podłączony cewnik to musiał mnie prowadzac do wc i pomagał mi brać prysznic i zmieniać podpaski bo akurat dostałam okres🙈 a nie mogłam się schylać i miałam problem z siadaniem. nie ma tez rzeczy której ja bym dla niego nie zrobiła 🤷🏻‍♀️ ;)
 
Co do kupy to ja poza domem nie zrobię, nawet siku mogę trzymać cały dzień dopóki nie wyczuje w miarę komfortowych warunków 😁😁 przy starym nie sikam nie robię dwójki, czasem mi się beknie, czasem pierdnie ale zawsze przeproszę 😁😁 i on tak samo 😁 jakoś nie umiem tej granicy przekroczyć 😁😁

Co do usg to stary tez był w szoku ze to nie przez brzuch tylko patyk pod zebra i wiercenie (bo szukali wtedy CP) ja wiłam się z bólu a on sztywny jak kij 🤣🤣🤣
 
Dziewczyny pytanie trochę z innej beczki 🤔🤔 te które mierzą temperaturę ile po owu macie skok? Ja myślałam że czuje owi w sensie ból przy niej że TO TO ale po tym bólu temperatura skacze dopiero jakoś za 3 dni a nawet za 4 🤔🤔
 
Dziewczyny pytanie trochę z innej beczki 🤔🤔 te które mierzą temperaturę ile po owu macie skok? Ja myślałam że czuje owi w sensie ból przy niej że TO TO ale po tym bólu temperatura skacze dopiero jakoś za 3 dni a nawet za 4 🤔🤔
1 dzień po owu następuje skok temperatury o min 0.2stopnia który musi się utrzymać chyba min 3 dni. Inaczej to nie owu 🤷🏽‍♀️
 
reklama
Od immuno to akurat @Nel331 😉 ja mam podejrzenie niedroznych jajowodow🙄
Oczywiście że tak! Pamiętam, tylko coś musiało mi się nie skopiować, a jakoś z automatu odpowiedziałam...
U nas zero krępacji, bez chamstwa typu specjalne bekanie czy walenie bąków pod kołdrą, ale jak się chce to co zrobisz, w nocy nie będziemy uciekać do drugiego pokoju ;) siku przy sobie robimy na luzie, 2 tez jak jest ciśnienie 🙈 jak byłam w szpitalu i miałam sączki i podłączony cewnik to musiał mnie prowadzac do wc i pomagał mi brać prysznic i zmieniać podpaski bo akurat dostałam okres🙈 a nie mogłam się schylać i miałam problem z siadaniem. nie ma tez rzeczy której ja bym dla niego nie zrobiła 🤷🏻‍♀️ ;)
Mój nadal pamięta (a było to 8 lat temu) jak na jednej z pierwszych nocy spędzonych razem, leżałam tyłem do niego, w stroju Ewy i przez sen waliłam bąki 🙈🙊Do tej pory czasem mi przypomina tą żenadę, a opowiedział mi to duuużo później 😂
 
Do góry