reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

A jak Stary tak zaśnie to nie możesz go jakoś obudzić? Nie dobudzi się?

No chyba, że jesteś na tyle zła, że nie chcesz
Nie, on jest wtedy nie przytomny i gada od rzeczy.. bo nie raz próbowałam. wczoraj go próbowałam budzić ale byłam zła i ogólnie wiedział, ze mam trochę dola. I po prostu jakby mi dał do zrozumienia, ze moje wysiłki zmierzają do tego, żeby się obudził to ok, a on w ogóle z d.. pyta czy chce budyń 🤦‍♀️
 
reklama
Może dlatego ze jego partnerka nie mogła?
Facet co jest w ciąży wcześniej był kobietą a jego partnerka mężczyzną wcześniej była 😁 Więc komórka jajowa i plemnik od nich pochodzi. No ale nie zmienia to faktu że to dziwne ze udało im się zajść w ciąże w takim układzie 😁
 
Ja mu kiedyś powiedziałam, ze jest ładny bo się umył jakimś różowym żelem pod prysznic i potem też chodził po domu i mówił, ze ładny jest :D
Mój stary to zawsze powtarza, ze jest ładny. Ja mu mówię „ładnie Ci w tym” albo „ładnie wyglądasz” a on albo odpowie, ze wie, albo „ładnemu we wszystkim ładnie”
 
Hejka. Jak tam Drogie Panie nastroje?
U mnie fatalnie, chce mi się ryczeć a jestem w pracy. Wczoraj okazało się, ze jedno z moich marzeń muszę przełożyć na nie wiadomo jak dlugo a potem tak jak już pisałam, mąż stwierdzić, ze dzieci się zrobią same 🤷‍♀️ Mimo ze rano jeszcze z nim rozmawiałam o tym, ze ten miesiąc mieliśmy dać 100%. Rano dałam mu do zrozumienia, ze jestem zła, ale pewnie on wróci z pracy i powie, ze nie wie dlaczego albo, ze mogłam go obudzić. Także drugie marzenie tez się oddaliło. Jest super👌
Boszzzzz, jakie te chłopy są czasem beznajdziejne... Chyba naprawdę są z innej planety. Albo galaktyki...
 
Nie, on jest wtedy nie przytomny i gada od rzeczy.. bo nie raz próbowałam. wczoraj go próbowałam budzić ale byłam zła i ogólnie wiedział, ze mam trochę dola. I po prostu jakby mi dał do zrozumienia, ze moje wysiłki zmierzają do tego, żeby się obudził to ok, a on w ogóle z d.. pyta czy chce budyń 🤦‍♀️
Żeby nie było, on przez sen pytał
 
Hmmm, to może musicie zmienić porę dnia? U nas kiedyś był ten sam problem - mąż chciał się kochać o 23 jak ja już byłam ledwo żywa i zmęczona po całym dniu. Rodziło to miedzy nami sporo nieporozumień ale sobie to wyjaśniliśmy i teraz albo rano, a jak wieczorem to wcześniej tak żebym miała jeszcze energię.
To u nas na odwrót. Ja chciałam wieczorami a on najlepiej rano :)
 
reklama
Do góry