reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Pewnie. Raz jak miałam pierwszy cykl na stymulacji i on miał jakaś blokadę to nie byłam zła ani nic. Co dostanę okres to mu tłumacze, ze najlepiej co drugi dzień, ze 30% szans w każdym cyklu ma zdrowa para. I on to rozumie. I jak jest jiz za późno, w sensie jestem po owulke to się przejmuje. No ale jak widać nie aż tak bardzo 🤷‍♀️
No niestety te chłopy trudne czasem są... co im we łbie siedzi
 
reklama
@Nel331 @Ladycarooo 😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨 rozdmuchuję te czarne chmury nad Wami. Doskonale wiem co czujecie, u nas tez w okresie płodnym nieraz atmosfera była, ze nożem tylko kroić, po prostu ten stres, nerwy i wszystko wokół daje się we znaki wszystkim. Kłócić się trzeba, ale nie wolno nigdy przestawać się kochać ;) goraca kąpiel w wannie, może jakaś kolacja, jutro wstanie nowy, lepszy dzień, obiecuję Wam 💛💛💛
 
My byliśmy w sexroomie ;) wczoraj nic nam nie wyszło bo oboje byliśmy padnięci a dzisiaj rano nie było czasu. Generalnie to powinniśmy pakować kuchnie ale Stary powiedział: „mamy ważniejsze sprawy, kuchanie może poczekać do jutra” ;)
 
reklama
Do góry