reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Muszę kupić trzecie opakowanie bo już dwa wyrobiłam. Sexy są regularnie na wszelki wypadek. Kiedyś już tak miałam że testy nie wychodziły a na USG wyszło że była owulacja. Zrobię w przyszłym tyg proga i sprawdzę betę czy zeszła do zera po marcowym lyzeczkowaniu.
wlasnie, testy też nie są jakimś ultra wyznacznikiem. A jak seksy są to tylko dobrze :D
 
reklama
reklama
No jasne... ale jakoś tak po latach złudzenia coraz mniejsze ;-)
to ja pozwolę sobie tu się rozwinąć. Dokładnie - złudzenia coraz mniejsze. Kiedyś jak widziałam historie, że "udało mi się zajść cykl przed drożnością" "udało mi się jak zapisałam faceta na badania nasienia" "udało mi się jak już mieliśmy iść do kliniki" miałam nadzieję, że może zdarzy mi się coś takiego... i potem zrozumiałam, że takie rzeczy zdarzają się innym ludziom. Nie mnie.
 
Do góry