reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ja daje co mi wyobraźnia podpowie 😂 soczewicę, ciecierzycę, tofu podsmażone - cokolwiek co mi zastąpi źródło białka kiedy nie daje mięsa :) czasem dodaje tez kurczaka, kiełbasy raczej nie, bo średnio lubimy ;) wiec moje to takie raczej warzywa w sosie pomidorowym no ale mówię na to leczo 😀
 
reklama
Ja daje co mi wyobraźnia podpowie 😂 soczewicę, ciecierzycę, tofu podsmażone - cokolwiek co mi zastąpi źródło białka kiedy nie daje mięsa :) czasem dodaje tez kurczaka, kiełbasy raczej nie, bo średnio lubimy ;) wiec moje to takie raczej warzywa w sosie pomidorowym no ale mówię na to leczo 😀
Ja to czasem dorzucam nawet ogórka kiszonego 🤣
 
Właśnie udało mi sie wstrzelić w lukę do gina i mam wizyte w czwartek, mam nadzieje że uda mi się też już wycyganić skierowania na jakies chociaz podstawowe hormony, niedobory itp. Czy o czymś jeszcze powinnam pamiętać? Bo to spoko lekarz i jak zaseguruje to pewnie niechętnie, ale da, bo takto wiadomo po magicznym roku 🥴, a nie chce juz tyle czekać i jak sie da to robic za free w ramach pakietu🙂
Pomijam fakt ze idealnie o tej godzinie mialam też dentyste, ale tu latwiej o termin🤣🤦‍♀️
 
Skończyliśmy malować pokój syna, teraz montowanko listew, skręcanie mebli i chłopina wraca do siebie 🙃 A pan bob budowniczy leci z Naszym nowym pokojem :) Gniazdka już osadzone, ubytki w ścianach ponaprawiane (to tyle co widziałam, bo nie będę mu się tam kręcić 😝). Czuję się spokojniejsza, że wszystko idzie do przodu. Nowe łóżko też już zamówiliśmy, ale na nie trochę poczekamy - już nie mogę się doczekać efektu końcowego!
 
Ooo, ale mi pomysła dałaś!
Leczo zrobię! 😃😃😃
To nie mój pomysł, to wszystko wina @Daczia 😀 na zdrowie! 💚💚

mi generalnie pieczywo nie przeszkadza, wręcz cieszy 😂
Mi generalnie tez, kocham pieczywo, zwłaszcza biały chleb z chrupiącą skórką i mięciutkim miąższem, na myśl o takiej kromce z pomidorem malinowym jezyk chce mi do doopy uciec 🤤🤤🤤 ale ten ostatni lekarz póki co zabronił mi wszelkich produktów mącznych, wiec odpada, tak samo jak moje kochane makarony 😓 póki jeszcze mam w sobie samozaparcie to rezygnuję, ale pewnie przyjdzie taki moment, że opierniczę cały bochen na raz 🤣
 
Dziewczyny help! Pik czy nie pik, bo już zgłupiałam…
 

Załączniki

  • IMG_0304.jpg
    IMG_0304.jpg
    135,2 KB · Wyświetleń: 72
  • IMG_0303.jpg
    IMG_0303.jpg
    140,6 KB · Wyświetleń: 74
to mnie skurczybyk zaskoczył, bo wczoraj wieczorem jasny był 😂 Chociaż dzisiaj z rana jak się obudziłam, to mi śluz leciał jak głupi i się ciągnął 🤣 Ale dziś jestem na wkurwie, wiec to mnie zmyliło 😝 Ostatnio robiłam maraton i ***** to dało, wczoraj były seksy i tak się zastanawiam, czy dzisiaj zrobić przerwę i od jutra znowu jechać z koksem? 🤔
 
reklama
to mnie skurczybyk zaskoczył, bo wczoraj wieczorem jasny był 😂 Chociaż dzisiaj z rana jak się obudziłam, to mi śluz leciał jak głupi i się ciągnął 🤣 Ale dziś jestem na wkurwie, wiec to mnie zmyliło 😝 Ostatnio robiłam maraton i ***** to dało, wczoraj były seksy i tak się zastanawiam, czy dzisiaj zrobić przerwę i od jutra znowu jechać z koksem? 🤔
Ja bym jechała codziennie jak siła jest xD
 
Do góry