reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Na grupę niepłodnościową na fb jakaś dziewczyna wrzuciła zdjęcie negatywnych testów ciażowych 12 dni po transferze z podpisem, że nie chce jej się żyć.
Dostała komenatrz "nie myśl o tym wtedy się uda".
No nóż mi się w kieszeni otworzył..
 
reklama
Na grupę niepłodnościową na fb jakaś dziewczyna wrzuciła zdjęcie negatywnych testów ciażowych 12 dni po transferze z podpisem, że nie chce jej się żyć.
Dostała komenatrz "nie myśl o tym wtedy się uda".
No nóż mi się w kieszeni otworzył..
dla takich osób jest osobne miejsce w piekle.
Powinni ją usunąć z grupy
 
Wiem co czujesz. Ja mam 39 urodziny w lipcu, ale myślami jestem na tych w przyszłym roku.. Póki co staram się nie zakładać najgorszego ale gdzieś z tyłu głowy dzwoni już alarm..
Najgorsze, że dokładnie tak samo miałam w momencie przejścia na trójkę z przodu. W wieku 27-28 już się martwiłam myślałam o sobie jako trzydziestolatce...I moim największym problemem było to, że ciągle byłam sama... więc nie o dzieciach myślałam na tamten moment ;-) Ale później czułam się jak trzydziestka przez dobrych kilka lat. Zresztą nawet teraz czuję się na max 34... ;-)
Jak to ostatnio podsumowała moja mama: moja babcia urodziła w wieku 20, ona sama mnie w wieku 30, no to na mnie czeka 40... ;-)
 
Ja ostatnio tez byłam blisko wykupienia jej po raz kolejny ale odrzuca mnie ilosc pieczywa w tych rozpiskach, zmieniło się coś? Myślałam o tej opcji niski ig ale czytałam różne opinie..


Gołąbki robiłam w zeszłym tygodniu 😀

U nas chyba stanie na leczo warzywnym, staremu aż się oczy zaświeciły 😀
mi generalnie pieczywo nie przeszkadza, wręcz cieszy 😂
Ale ja też często korzystam z zamiennikow jakie proponują. Poza tym ogólnie zmniejszam porcje więc jestem elastyczna.
Mam ten pakiet IO i za wiele nie różni się od zwykłej dopasowanej. Przeraża mnie tylko ilość miodu w kontekście IO 😂 Ale to już takie moje zboczenie bo ogólnie uwazam, że jest w miarę przyzwoicie zbilansowana. Jedynie warzyw ma strasznie mało, ale ja po prostu dodaje sobie ile chce
 
Najgorsze, że dokładnie tak samo miałam w momencie przejścia na trójkę z przodu. W wieku 27-28 już się martwiłam myślałam o sobie jako trzydziestolatce...I moim największym problemem było to, że ciągle byłam sama... więc nie o dzieciach myślałam na tamten moment ;-) Ale później czułam się jak trzydziestka przez dobrych kilka lat. Zresztą nawet teraz czuję się na max 34... ;-)
Jak to ostatnio podsumowała moja mama: moja babcia urodziła w wieku 20, ona sama mnie w wieku 30, no to na mnie czeka 40... ;-)
W pewnym momencie czas zaczyna uciekać szybciej. Wiem, że nie oszukamy biologii ale z drugiej strony wiek to tylko liczby. Moja babcia tez urodziła moja mamę w wieku 39 więc chyba podtrzymam tradycję.
Poza tym po takim nieciekawym trudnym czasie mam teraz najlepszy okres w życiu. Spotkałam na swojej drodze fantastycznego faceta, zmieniłam pracę na ciekawszą i lepiej płatną, zrobiłam sobie też fajny kurs zawodowy, właśnie kończę podyplomówkę i za chwilę zacznę drugą. W końcu zaświeciło dla mnie słońce i czekam na tą małą wymarzoną wisienkę na torcie :)
A szparagi odkryłam dla siebie jakieś dwa lata temu bo w moim rodzinnym domu się ich nie jadało i wstyd przyznać, ale ich nie znałam 😂😂
 
No dobra, niech się dzieje magia 🥹😀
A65BD944-F6C4-477A-B9FA-C9A384FBE3D4.jpeg
 
reklama
Do góry