reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

to chyba miała być odpowiedź do mojego komentarza.
Słuchajcie, wiem że są osoby z takim samym problemem, ale to spadło na mnie jak jakaś bomba… miałam cichą nadzieję że jest problem tylko z ruchliwością a tu się okazuje że nie ma ani jednego o prawidłowej budowie…
Wszelkie rady co dalej robić chętnie przyjmę, mam już zapisany jeden post od Ciebie @Zazuu odnośnie diety ale może polecicie jakieś suple jeszcze przed wizytą u specjalisty?
Z supli to gdzie nie szukalam byl polecany fertilman plus czy tam super (ta drozsza wersja za okolo 100 zl). No i z takich prostszych rzeczy do wdrozenia na co dzien sok pomidorowy i olej z carnuszki. Resztę podpowie @Ladycarooo 😁
 
reklama
W sumie takie gorliwe z pilnowaniem owu starania to 2 cykle, a ogólnie to 4, ale te pierwsze dwa, to bez pilnowania płodnych;) msc temu miałam biochemiczna, myślałam że się "oczyszcze" i teraz się uda, no ale...😑 dwie poprzednie moje ciążę w 1 cyklu starań...myślałam że będzie tak samo, a tu dupa🙈
 
No i bokserki z h&m które były zbawieniem dla mojego Starego (fana bokserek tak obcisłych, że oczami wyobraźni widziałam jądra błagające o tlen) a do tych luźnych bardzo się przekonał (tylko do spania i chodzenia po domu, ale już nie wyobraża sobie spać w czymś obcisłym) u @Bibi89 chyba też te bokserki się sprawdziły?
A bokserki z h&m są jakieś specjalne? 😄
Bo mój od zawsze nosi bokserki, ale nie z h&m.
Za to codziennie bierze kąpiel w wannie🙄 twierdzi, że nie w gorącej wodzie, ale mimo to boję się że zabija plemniki🤦‍♀️
 
A bokserki z h&m są jakieś specjalne? 😄
Bo mój od zawsze nosi bokserki, ale nie z h&m.
Za to codziennie bierze kąpiel w wannie🙄 twierdzi, że nie w gorącej wodzie, ale mimo to boję się że zabija plemniki🤦‍♀️
specjalne to nie. Po prostu polubili je faceci, którzy zawsze tylko w obcisłych 😂 no i są luźne i 100% bawełna
 
O te
Kojarzę, ze chyba @Bibi89 też je brała dla swojego ale pewności nie mam
 

Załączniki

  • 12cf7fce-6c0d-40cf-b31d-3cd933c5bed7.jpg
    12cf7fce-6c0d-40cf-b31d-3cd933c5bed7.jpg
    43,4 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry