reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Że Starym stwierdziliśmy że se obejrzymy 😁 to będzie moja pierwsza od 6 lat 😁😁 u nas dzis upaaaał, plaże pełne już, ludzie siedzą w knajpkach przy plaży, zaczynamy sezon letni chyba 😁😁 dla nas super ale to najgorszy czas dla naszego piesełka który ma AZS i pełno innych alergii i słońce mu nie sprzyja... a do tego grubasek się męczy strasznie w upały 🥺🥺
Moja tez ma AZS ale uwielbia leżeć plackiem na słońcu nawet na rozgrzanych kamieniach. Ale ona nie ma równo pod kopułą
 
Że Starym stwierdziliśmy że se obejrzymy 😁 to będzie moja pierwsza od 6 lat 😁😁 u nas dzis upaaaał, plaże pełne już, ludzie siedzą w knajpkach przy plaży, zaczynamy sezon letni chyba 😁😁 dla nas super ale to najgorszy czas dla naszego piesełka który ma AZS i pełno innych alergii i słońce mu nie sprzyja... a do tego grubasek się męczy strasznie w upały 🥺🥺
Ostatnio nie mam kompletnie co oglądać na Netflix, bo wszystko fajne już obejrzałam, i włączyłam serial Valeria. Akcja dzieje się w Madrycie. Jak se zobaczyłam ta piękna Hiszpanie, piękna pogodę i słyszę ten boski język to zaraz mi przyszłaś na myśl. Jak na zazdroszczę Ci tego wszystkiego 😀
 
Że Starym stwierdziliśmy że se obejrzymy 😁 to będzie moja pierwsza od 6 lat 😁😁 u nas dzis upaaaał, plaże pełne już, ludzie siedzą w knajpkach przy plaży, zaczynamy sezon letni chyba 😁😁 dla nas super ale to najgorszy czas dla naszego piesełka który ma AZS i pełno innych alergii i słońce mu nie sprzyja... a do tego grubasek się męczy strasznie w upały 🥺🥺
Biedulek, mój czarny i też zaokrąglony, no i stary już nieco także jak jest ok 20 stopni to już ledwo ziaje, a plaży zazdroszczę 🤩
 
Moja tez ma AZS ale uwielbia leżeć plackiem na słońcu nawet na rozgrzanych kamieniach. Ale ona nie ma równo pod kopułą
Nie no nasz tez jak jaszczurka kocha się wygrzewać no ale nie powinien ....
20220210_143316.jpg
 
reklama
Temperatury nie Mierze. Testow nie tobie bo planowałam od 10dc ale mnie nigdy nie wychodzą 😃
A próbowałaś kiedys mierzyć? Wg mnie to mało komfortowa metoda ale sprawdza się. Ja nawet teraz mierze mimo że się niw staram żeby wybadać cykl
Ostatnio nie mam kompletnie co oglądać na Netflix, bo wszystko fajne już obejrzałam, i włączyłam serial Valeria. Akcja dzieje się w Madrycie. Jak se zobaczyłam ta piękna Hiszpanie, piękna pogodę i słyszę ten boski język to zaraz mi przyszłaś na myśl. Jak na zazdroszczę Ci tego wszystkiego 😀
Valeria pierwszy sezon był fajny ale drugi to już trochę jak 365 dni czyli sex, sex i sex 😁😁 ale tak, kocham ten język 🥰 i pogodę 🥰
 
Do góry