reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Jak tam serduszka sobota mija? My ze starym mieliśmy iść na rowery, ale pogoda se z nas śmieszka zrobiła. Więc myślimy czy by nie skoczyć na basen.
Robię zupę krem z pieczonej papryki :D
a wieczorem napijemy się browarka i obejrzymy jakiś film pod kocykiem.
Miłego dnia!!
Ja zwolniłam się z pracy dostałam takiej migreny 😢 3 dzień pod rząd około 14-15 dopada mnie brak sił i ból głowy już nie mogę 😢
 
Kurde dziewczyny jakoś źle się dziś czuję, trochę jak przed okresem ale jeszcze o tydzień za wcześnie. Wczoraj pojawiło się lekkie plamienie, w nocy czysto, teraz jasnobrązowe z plamką krwi plus jakby problemy żołądkowe… jestem na dodatek bardzo senna 😫 nie chcę się doszukiwać objawów, chociaż głowa już niespokojna. Rano pyknęłam test, jedna kreska. Chciałam się upewnić bo mamy wieczorem imprezę firmową, na której na pewno będzie alkohol. Co robić? Jest sens powtórzyć test jutro?
 
Kurde dziewczyny jakoś źle się dziś czuję, trochę jak przed okresem ale jeszcze o tydzień za wcześnie. Wczoraj pojawiło się lekkie plamienie, w nocy czysto, teraz jasnobrązowe z plamką krwi plus jakby problemy żołądkowe… jestem na dodatek bardzo senna 😫 nie chcę się doszukiwać objawów, chociaż głowa już niespokojna. Rano pyknęłam test, jedna kreska. Chciałam się upewnić bo mamy wieczorem imprezę firmową, na której na pewno będzie alkohol. Co robić? Jest sens powtórzyć test jutro?
A który to dzień po owulacji?
 
Kurde dziewczyny jakoś źle się dziś czuję, trochę jak przed okresem ale jeszcze o tydzień za wcześnie. Wczoraj pojawiło się lekkie plamienie, w nocy czysto, teraz jasnobrązowe z plamką krwi plus jakby problemy żołądkowe… jestem na dodatek bardzo senna 😫 nie chcę się doszukiwać objawów, chociaż głowa już niespokojna. Rano pyknęłam test, jedna kreska. Chciałam się upewnić bo mamy wieczorem imprezę firmową, na której na pewno będzie alkohol. Co robić? Jest sens powtórzyć test jutro?
Ja mam planowany okres na 22 maja a dzisiaj też się czuje jak na okres, nawet PMS mi się włączył 😅 a co do pytania to zależy ile dni jesteś po owulacji.
 
Ja też napewno bym nie ogarnęła mierzenia temperatur bo ja nigdy nie budzę się o tej samej godzinie , nawet z budzikiem. 😅 a poza tym pracuje na zmiany więc nawet nie próbowałam. 😅
Ja niby wstaje o tej samej ale ja bym może pierwsze dwa dni o tym pamietała a później to wolna amerykanka 😃
 
reklama
A próbowałaś kiedys mierzyć? Wg mnie to mało komfortowa metoda ale sprawdza się. Ja nawet teraz mierze mimo że się niw staram żeby wybadać cykl

Valeria pierwszy sezon był fajny ale drugi to już trochę jak 365 dni czyli sex, sex i sex 😁😁 ale tak, kocham ten język 🥰 i pogodę 🥰
Na netflix co nie włączysz to kategoria jest sex, wulgarny język, przemoc seksualna. Nawet przy Bridgerthonach 🙈
 
Do góry