reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
No ja nie mam co testować 😀 mimo, ze się intensywnie staraliśmy to i tak wiem jaki wynik, poza tym martwi mnie ta homocysteina więc jestem 100% pewna 😞
nie z takimi wynikami kobiety rodzą zdrowe dzieci.
Przypominam, że większość hurtowo rozmnażającej się patroli nawet by nie wymówiła słowa "homocysteina" 😉
Ja czekam na Twój test!
 
nie z takimi wynikami kobiety rodzą zdrowe dzieci.
Przypominam, że większość hurtowo rozmnażającej się patroli nawet by nie wymówiła słowa "homocysteina" 😉
Ja czekam na Twój test!
No właśnie ja cały czas się zastanawiam jak to jest. Przecież takie osoby ani o dęte nie dbają ani nic, nie wiedza pewnie co to połowa badań które my mamy a cyk pyk i zdrowe bobo.
Specjalnie dla Ciebie zrobię jutro rano !
 
reklama
Do góry