reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Dziewczyny w 10 DC byłam na USG i gin twierdził,że już po owulacji,bo był płyn,ale ciałka żółtego nie było widać. Dziś 17 DC i zrobiłam progesteron co myślicie ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220427-103913-228.png
    Screenshot_20220427-103913-228.png
    6,8 KB · Wyświetleń: 93
A mój stary wczoraj wymyślał imiona dla Naszego dziecka - odjebało mu ostro 😂 Do tej pory miał raczej zdrowe podejście, chyba z czasem mu też starania na psychikę siadają 🤣
Ja mam od X czasu wybrane dla synka bo w sumie zawsze chciałam mieć 3 dzieci w tym dwóch chłopaków. Mąż zaakceptował i od siebie dodał jedno i tez byłam w szoku ze się nad takimi rzeczami zastanawia. Natomiast córka byłaby bezimienna 😃
 
Ja mam od X czasu wybrane dla synka bo w sumie zawsze chciałam mieć 3 dzieci w tym dwóch chłopaków. Mąż zaakceptował i od siebie dodał jedno i tez byłam w szoku ze się nad takimi rzeczami zastanawia. Natomiast córka byłaby bezimienna 😃
u mnie na odwrót, corki dałabym radę nazwać nawet ze 3, a męskie żadne mi się nie podoba :D
 
znaczy, ze owulka była :)
Dla mnie dziwne,bo miesiączki mam regularne co 28 dni zawsze dostaję w ten sam dzień co w kalendarzu,a już w 10 DC był pęknięty pęcherzyk tak twierdzi gin. Czy możliwe,że się pomylił i owulacja była później? Wiem,że kalendarz do owulacji jest nie wiarygodny,ale według kalendarza owulacja miała być w 15 DC.
 
Dla mnie dziwne,bo miesiączki mam regularne co 28 dni zawsze dostaję w ten sam dzień co w kalendarzu,a już w 10 DC był pęknięty pęcherzyk tak twierdzi gin. Czy możliwe,że się pomylił i owulacja była później? Wiem,że kalendarz do owulacji jest nie wiarygodny,ale według kalendarza owulacja miała być w 15 DC.
To, że zawsze miałaś regularne cykle, nie znaczy, ze nie jest możliwe odstępstwo :) Ufałabym lekarzowi, nie kalendarzowi. Organizm to nie maszyna.
Ja też mam okresy jak w zegarku, ale raz na kilka miesięcy przesuwa się o kilka dni w 1 czy drugą stronę.
 
ej, co u @Ceonis ? dawno nie widziałam wiadomości od niej
Tak, napisałam na majowym 😜 chciałabym do sex roomu, bo już mnie skręca xD
Choć wczoraj zaliczyłam mały seksik w wannie, bo jeszcze trochę krwawie, ale chciałabym już w sypialni, żeby się moc bardziej powyginać. Kołdra daje porządność 😁
 
reklama
Do góry