reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
przypominam Ci, że od prawie dwoch lat uprawiam regularny seks z finiszem w środku cały cykl i w ciążę nie zaszłam :D więc może wstrzymaj się z szukaniem koleżanki, co? xD
Żebyś się (nie) zaskoczyła czasem 😁
Nie, ja mam z betą konflikt, siedzimy do siebie plecami
Ja po tej CP to już będę rzygac betą ... 6 wkłuć w 2 tyg I teraz 2xtygodniowo aż beta spadnie do zera 😁 chociaż może jak będzie ładnie spadać to pozwolą mi raz na tydzień 🤞
 
A ja dalej pod górkę, miałam mieć wyniki wymazów wczoraj i do tej pory cisza mój gin mi nic znać nie daje, o ile owu nie miałam w sobotę w trybie przyspieszonym to powinnam mieć w niedzielę i jedyna okazja żeby iść na drożność jest do piątku 😒 do tyłka z tym wiatrem w oczy 😅

@Ladycarooo gratuluję dostania nowej pracy 😃
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie :) kiedyś korzystałam z apki premom żeby monitorować cykle, potem ją odinstalowałam, a teraz chciałam do niej wrócić, ale nie mogę jej znaleźć w sklepie play. Wiecie może co się z nią stało? Ewentualnie jakie aplikacje polecacie, tak żeby móc dodawać zdjęcia testów owulacyjnych?
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam pytanie :) kiedyś korzystałam z apki premom żeby monitorować cykle, potem ją odinstalowałam, a teraz chciałam do niej wrócić, ale nie mogę jej znaleźć w sklepie play. Wiecie może co się z nią stało? Ewentualnie jakie aplikacje polecacie, tak żeby móc dodawać zdjęcia testów owulacyjnych?
1CF80104-7B68-4E8E-AEC3-C0C84FBEE3C1.png

U mnie jest normalnie
 
Do góry